niedziela 26 marca 2017

sp1@stargard.edu.pl kontakt mailowy

Szkoła Podstawowa nr1, ul. Henryka Sienkiewicza 8, 73-110 Stargard

Zachodnipomorska Szkoła Jakości Szkoła Ucząca Się

SP1 STARGARD
w latach 1966-2001 SP-10

Panel Logowania

SP1 Stargard - Strona Główna serwisu
Imieniny obchodzą: Larysa, Emanyel, Teodor
Dziś jest: Dzień Dobrego Łotra (Dzień Janosika)
Przysłowie: „Marzec zimny i słoneczny, plon zaręcza dostateczny”
Cytat dnia: „Życie ludzkie na pozór to zwykły kawał, lecz on nie jest tak prosty, jak by się zdawał.” - Tadeusz Boy-Żeleński
Odliczanie do końca roku szkolnego
( Dni : Godzin : Minut: Sekund )

Nasi wspaniali biegacze!

Reprezentacja szkoły w składzie: Fatalska Alicja V a, Iwańkowicz Lidia V b, Jagiełło Julia VI d, Kozyrska Zuzanna, V b, Krawczyńska Julia V a, Słojkowska Eliza V e, Sobolewska Kornelia VI c, Szcześniak Aleksandra VI a, Świerczyńska Alicja IV a, Wąsaty Weronika V b, Wojciechowska Julia VI a, Zedelska Maja V c, wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt.

 

Reprezentacja szkoły w składzie: Bartoszewski Krystian IV d, Glapka Michał VI d, Gut Filip Vb, Klimczak Szymon VI c, Padziński Konrad VI e, Skibinski Jakub VI a, Stelmaszyński Dawid IV b, Wowk Hubert IV d, Wybraniec Oliwier V a, Zedelski Borys IV d wywalczyła IV miejsce Mistrzostwach Powiatu w drużynowych biegach przełajowych chłopców.

 

Gratulujemy!

 


 

Rodzicu zajrzyj koniecznie-ważne, chodzi o bezpieczeństwo twojego dziecka

 W  ostatnich dniach z całej Polski dochodzą niepokojące informacje dotyczące  niebezpiecznych dla życia i zdrowia gier internetowych. Aby przeciwdziałać niebezpieczeństwu należy mieć świadomość skąd płynie zagrożenie i jak można mu zapobiec. Już dziś zadbaj o zdrowie i życie swojego dziecka. Zapoznaj się z zamieszczonymi materiałami i kontroluj  swoje dziecko w sieci.

Kliknij i przeczytaj

 

 


 

Gratulacje!

Uczniowie klasy VI e:
              Hanna Kucharczyk i Patryk Pawlak
                    zajęli I miejsce w kategorii szkół podstawowych w eliminacjach miejskich
               Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  "Młodziez zapobiega pożarom".

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za zwycięstwo w kolejnych etapach!

 


 

Dzień Słońca

            W 2007 roku Europejska Agencja Kosmiczna ustanowiła dzień18 marca Międzynarodowym Dniem Słońca. Ustanowienie tego dnia miało na celu między innymi upowszechnianie wiedzy o Słońcu, jego wpływie na Ziemię, jej atmosferę oraz rozwijające się życie współczesnych i przyszłych pokoleń.

            W tym roku po raz trzeci uczniowie Jedynki zapoznawali się ze „słonecznymi” informacjami. Trzecioklasiści pod opieką pani Izabeli Wojciechowskiej przygotowali rysunki i modele Układu Słonecznego. Członkowie Koła Przyrodniczego pod kierunkiem pani Aurelii Tomczyki, uczniowie uczęszczający na zajęcia do świetlicy szkolnej oraz członkowie SK LOP przygotowali plakaty i gazetki ścienne. Przygotowane kolorowe, przede wszystkim w żółtej tonacji, dekoracje przyciągały wzrok zarówno dzieci jak i dorosłych. Zainteresowani tematyką uczniowie klas szóstych przygotowali modele Układu Słonecznego, a Szkolne Koło LOP przygotowało ekspozycję uczniowskich prac na szkolnym korytarzu. Przygotowanie Dnia Słońca było możliwe, dzięki wsparciu Rodziców naszych uczniów, którzy pomogli dzieciom konstruować modele oraz dostarczyć je na miejsce wystawy. Część uczniów uczestniczyła w przyrodniczych zajęciach tematycznych upowszechniających wiedzę o Układzie Słonecznym.

 

Opiekun SK LOP
Lilianna Janeczek


 

UWAGA- I Szkolny Logopedyczny Konkurs Plastyczny!

"Jedno słowo- kilka znaczeń".

Celem konkursu jest rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie tych
z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności, zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych.

Na konkurs należy dostarczyć prace plastyczne ilustrujące słowa mające to samo brzmienie lecz kilka znaczeń.

Konkurs adresowany jest do dzieci z klas I-III.
Format pracy: A-4
Technika dowolna.
Czas trwania: od 13.03.2017r. do 31.03.2017 r.

Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu tygodnia od ukończenia konkursu.

Prace należy dostarczyć do sali 21.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie.


 

Wspaniałe zwycięstwo Natalii!

 

Natalia Łabuń, uczennica klasy IV a

zajęła II miejsce

w III Konkursie Recytatorskim

"Jak to jest być człowiekiem?" pod hasłem "A to ciekawe!"

 

Gratulujemy!


 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU SZYBKIEGO CZYTANIA

Klasy IV

I miejsce-Barbara Poniżnik (kl.4b)

II miejsce –Malwina Mróz (kl.4c)

III miejsce – Kasjan Chrachol (kl.4c)

 

Klasy V

I miejsce- Weronika Okraj (kl.5d)

II miejsce – Lidia Iwańkowicz (kl.5a)

III miejsce – Zuzanna Ziemba (5d)

 

Klasy VI

I miejsce- Adrianna Borucka (kl.6a)

II miejsce –Hanna Kucharczyk (6e)

III miejsce – Aleksandra Szcześniak (6a)

Nagroda specjalna-

tytuł Mistrza Szybkiego Czytania w Szkole Podstawowej nr1 im. Juliusza Słowackiego  
w Stargardzie w latach 2015-2017 
otrzymała
Julia Zbrzyzny.

GRATULUJEMY!


 

Jak wyglądają leniusiołki?

           1 marca 2017 r. uczniowie klasy V B po raz kolejny spotkali się z panią Anną Sakowicz
na zajęciach otwartych. Podczas zajęć zastanawiali się wspólnie z panią Anną „jak wyglądają leniusiołki?” Nikt się nie spodziewał, że leniusiołki przyjechały z panią Anną na zajęcia
do stargardzkiej Jedynki. Zajęcia trwały, pani Anna opowiadała i prezentowała postaci ze swojej bajki, uczniowie wykonywali kolejne proponowane przez pisarkę zadania, a tymczasem dwa leniusiołki i pracusiołek czekały na odpowiedni moment do ujawnienia się. Żółtego leniusiołka pani Anna nazwała Leni, różowy leniusiołek nie ma jeszcze imienia, pracusiołek ma na imię Prac. Leniusiołki, jak zauważyły dzieci są mięciutkie i milutkie jak na prawdziwe przytulanki przystało. Prac przytulanką nie jest, ma długie ręce i nogi, jest chudziutki, a na nosie ma okulary.
             Na zakończenie zajęć otwartych każdy uczeń otrzymał od pani Anny portrecik leniusiołków do samodzielnego pokolorowania.
            Lekcja przebiegła szybko i była tak interesująca, że nikt nie zareagował tradycyjnym „hura” na dzwonek. Dziękując pani Annie Sakowicz za spotkanie uczniowie pytali, czy będzie następne spotkanie – już z wydaną bajką o leniosiołkach.

 

Wychowawca klasy V B

 


 

UWAGA!

 Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny OMNIBUS

odbędzie się 5 kwietnia 2017 r.

 

                       Uczniów klas 2-6 chcących wziąć udział w konkursie prosimy o zgłoszenie                         
            do 10 marca 2017r.

Zgłoszenia klas 2 i 3 przyjmuje pani Anna Koźluk w sali 23.

Zgłoszenia klas 4,5 i 6 przyjmuje pani Anna Kubiak w bibliotece szkolnej.

 

Opłata za konkurs wynosi 9 zł

Chętnych zapraszamy 

 


 

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy uczennicom

Ewie Szczurko i Dorocie Szczepaniak- z klasy III b

za duży wkład pracy w przygotowanie i udział 

w Świetlicowym Konkursie Wiedzy o Mikołaju Koperniku!

 

Dziękujemy!


 

Doświadczenia i eksperymenty przyrodnicze na szkolnej wystawie interaktywnej

W piątek 3 lutego 2017 r. klasa VI C ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stargardzie przygotowała pod kierunkiem opiekuna SK LOP doświadczenia i eksperymenty przyrodnicze zaprezentowane podczas przyrodniczych zajęć otwartych dla uczniów i nauczycieli. Przygotowano dwadzieścia stanowisk doświadczalnych. Na każdym stanowisku uczniowie zapraszali odwiedzających wystawę interaktywną do wykonania doświadczenia, prezentowali doświadczenia, zwracali uwagę na wynik przeprowadzanego lub prezentowanego doświadczenia, wyjaśniali, dlaczego dane zjawisko zachodzi. Jeden uczeń odpowiadał za jedno stanowisko doświadczalne. Podczas zajęć można było wziąć udział
w konkursiei „Pobić rekord szkoły” - wykorzystując napięcie powierzchniowe wody. Przygotowaną przez klasę VI C wystawę interaktywną odwiedziło 214 uczniów z klas IV – VI z „Jedynki” i 19 nauczycieli z SP nr 1, SP nr 6 i Gimnazjum w Starej Dąbrowie. Zaprezentowane zajęcia otwarte wskazały na twórczą, badawczą postawę uczniów. Odpowiedzialność uczniów za wykonywane zadania miała wpływ na wyzwolenie emocji związanych z umiejętnością przeprowadzenia i omawiania doświadczeń. Przygotowane tak zajęcia pozwoliły na rozbudzanie badawczej postawy uczniów, rozwijanie ich pomysłowości, spostrzegawczości, koncentracji na wykonywanym zadaniu
i samodzielności. Zajęcia takie mogą zainteresować przedmiotem, rozwijać poczucie odpowiedzialności i wzbudzać motywy uczenia się. Wiadomym jest, że uczniowie uczą się chętniej przez działanie i przez doświadczanie czegoś nowego. Na lepsze zapamiętanie wpływają również bezpośrednie przeżycia towarzyszące takiej formie pracy dziecka. Na dużą aktywizację uczniów podczas zajęć otwartych prezentujących doświadczenia i eksperymenty przyrodnicze miała metoda „nauka przez nauczanie”.

 

                                                                                                                    Opiekun SK LOP

 


 

W Mieście Nauki

      26 stycznia 2017 r. uczniowie klasy V B i V C i uczestniczyli w interaktywnych zajęciach przyrodniczych w „Mieście Nauki” w Muzeum Narodowym Szczecinie. Interaktywne zajęcia przyrodnicze są przykładem nowoczesnej komunikacji naukowej. Zajęcia z „Szalonym Profesorem
w Mieście Nauki” to doświadczenia i eksperymenty oraz wystawa obiektów edukacyjnych „zapraszających” do eksperymentowania, dotykania, sprawdzania, fotografowania i wyciągania wniosków, a wszystko pod okiem instruktorów. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję zapoznania się między innymi z zjawiskiem załamania i rozszczepienia światła, mirażem, efektem stroboskopowym, dyfrakcją i polaryzacją, reakcjami z ciekłym azotem, prądem elektrycznym, wyładowaniami atmosferycznymi, itp. Interaktywne zajęcia przyrodnicze podobały się uczestnikom wyjazdu, którzy uznali je za interesujące i prowadzone w ciekawy sposób, a dzięki pani Elżbiecie Kaczmarczyk – dzieci miały okazję poznać historię Wałów Chrobrego w Szczecinie.
                                                                                  

 

   wychowawcy klasy V B i V C

 


 

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny

XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego "Alfik Humanistyczny":

 

Wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie:

 

Klasa 2

Paweł Piechowiak

Malina Hrycan

Mateusz Brański

 

Klasa 3

Szymon Sobczak

Hanna Jaruzel

Hubert Jaruzel

Oliwia Sławińska

Sebastian Duniecki

Karolina Krawczyńska

 

Klasa 4

Maksymilian Podgórski

Nikola Orzechowska

Nikola Zygmuntowicz

Gabriela Marciniak

Oliwia Kostecka

Natalia Łabuń

 

Klasa 5

Zuzanna Materac

 

Klasa 6

Julia Wilkosz

Aleksandra Szcześniak

 

Wynik dobry uzyskali:

 

Klasa 3

Kacper Nowek

Gabriela Skibińska

 

Klasa 5

Aleksandra Chmielewska

 

Klasa 6

Paweł Stefaniak

 

 

Gratulujemy! 

 


 

Kolejne zwycięstwa uczniów!

Paweł Stafaniak z klasy VI a otrzymał
Nagrodę w X Jubileuszowej Edycji Powiatowego Konkursu na Komiks Autorski
oparty na własnym pomyśle literackim i artystycznym.

 

          W środę, 25.01.2017r. w Gimnazjum nr 4 odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji Wisławy Szymborskiej i Czesława Miłosza. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Łabuń z kl. IV a i Aleksandra Szcześniak z kl. VI a. Obie uczennice pięknie zaprezentowały utwory Noblistów.

Aleksandra Szcześniak została nagrodzona przez jury- zajęła II miejsce w poziomie szkół podstawowych.

 

Gratulujemy!

 


 

Konkurs pięknego czytania rozstrzygnięty!

We wtorek, 24.01.2017 w bibliotece szkolnej odbyła się V edycja szkolnego konkursu czytelniczego dla uczniów klas IV „Pięknie czytam”. Do konkursu zgłosili się uczniowie klasy IV a i IV c. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie w czasie nie dłuższym niż 5 minut, wcześniej wybranych przez siebie fragmentów książek. Konkurs stał na wysokim poziomie, rywalizacja była duża. Szkoda tylko, że zabrakło przedstawicieli klasy IV b i IV d.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce- Wiktor Ziędalski- kl. IV a
II miejsce – Weronika Bolechowska- kl. IV c
III miejsce- Natalia Łabuń- kl. IV a


Gratulujemy

Organizatorki:
A. Kubiak, E. Żebrowska

 


Nasi uczniowie ponownie docenieni!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny

Program edukacyjny „Trzymaj formę!”

9 stycznia obchodzimy Dzień Ligi Ochrony Przyrody

Wyniki Szkolnego Konkursu na "Najładniejszą angielską kartkę świąteczną"

Wyniki Szkolnego Konkursu na "Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową"

Wyniki Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego ,,Świąteczna Kartka”

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

UWAGA!

Wyniki XIII Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego dla klas VI

Kampania społeczna pod hasłem: „Załóż ODBLASK-świeć przykładem”

Konkursy ekologiczno- przyrodnicze

Uwaga Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I- III !

Kolejne zwycięstwo naszej uczennicy!

Dla Bezdomnych Zwierząt

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

DZIĘKUJEMY!

Nasi uczniowie wśród zwycięzców konkursu na plakat

Warsztaty z panią Anną Sakowicz

Sukces recytatorski Ali!

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Uwaga uczniowie i rodzice!

Pierwsze zwycięstwa naszych uczniów!

UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE!

Na Pieczonego Ziemniaka

Wyprawa do ZOO w Uckermünde

Zebranie Rady Rodziców

PAŹDZIERNIK- Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych.

Zajęcia przyrodnicze w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Sprzątanie Świata – Polska 2016 pod hasłem „Podaj dalej … drugie życie odpadów”

Ważna informacja dla nauczycieli i rodziców

Uwaga zbiórka!

Witaj Turystyczna Szkoło

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW- ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW ROK SZKOLNY 2016/2017

Ogłoszenia biblioteki szkolnej:

Czerwcowy las wita nas

Światowy Dzień Środowiska

„Jedynka”, dawna „dziesiątka” obchodzi jubileusz 50-lecia

Zapraszamy na F E S T Y N

Najmłodsi uczniowie wśród nagrodzonych

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego 2016

Wyniki XXII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas III

Wyniki konkursu KANGUR MATEMATYCZNY 2016

WYNIKI OMNIBUSA HUMANISTYCZNEGO

Uwaga rodzice i uczniowie!

Wyniki konkursu

Zebranie Rady Rodziców

Nasi uczniowie wśród zwycięzców Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego

Dzień Ziemi 2016

Nasi recytatorzy wśród nagrodzonych

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły.

Uwaga zbiórka!

Nasi uczniowie ponownie wśród najlepszych

Wyniki Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego

VIII SPOTKANIA Z EDUKACJĄ

EKOLIADA

Dzień Wody 2016

Uzdolnieni plastycy

Dzień Mózgu

I znowu mamy się czym chwalić:)

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Ponownie Błażej wśród najlepszych

Uwaga rodzice dzieci urodzonych w 2009 r.i uczących się w 2015/16 w I klasie

Uwaga rodzice dzieci urodz. w I poł. 2008 r. i uczęszcz. w 2015/16 do II klasy

Odbiór testów i upominków do konkursu "KANGUR 2016"

Nasi matematycy zdystansowali rywali!

Kolejni zdolni matematycy i ich sukcesy

Zwycięstwo sześciolatków w konkursie teatralnym!

Zasady i regulamin rekrutacji 2016/2017

Oliwia i Błażej znowu wśród najlepszych matematyków!

Rekolekcje wielkopostne

Zmiana godzin pracy świetlicy szkolnej

Mamy kolejnych zwycięzców!

Wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie na Komiks

Wyniki konkursu „ Biblia i przypowieści biblijne”

XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALFIK

Nasze muzykalne dzieci!

Drodzy rodzice, dziadkowie, opiekunowie naszych uczniów

"Książki naszych marzeń" już do wypożyczenia w szkolnej bibliotece!

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I- III

Sukces naszych recytatorek!

PODRÓŻNIK ROKU W NASZEJ SZKOLE!

Wyniki konkursu pięknego czytania

Półkolonia zimowa

Szkolny konkurs fotograficzny

Każdy może pomagać na wiele sposobów

Mamy kolejne osiągnięcia...

Najlepsi matematycy są wśród nas!

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej

„Kto jest Eko ten zajdzie daleko”

OZE bliżej nas

„Kolorowy Dzień Przyjaźni”

Motywacja, integracja za jednym zamachem

Zebranie Rady Rodziców

Konkurs czytelniczy rozstrzygnięty!

Pierwsze sukcesy naszych uczniów w nowym roku szkolnym

W MIEŚCIE NAUKI

Zmiana terminu comiesięcznych, poniedziałkowych spotkań z rodzicami!

Na pieczonego Ziemniaka

Zebranie Rady Rodziców

Do wszystkich życzliwych!

WYPRAWA POPRAWA

WITAJ TURYSTYCZNA SZKOŁO

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Sylwetki naszych najlepszych uczniów

Reforma podręcznikowa

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW- ROK SZKOLNY 2015/2016

Zaproszenie do udziału w wakacyjnym konkursie

GIEŁDA UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW!

My wszyscy z lasu od prastarych barci, jak go szanujemy tyle żeśmy warci …

Dzień Owada

Konkurs pięknego czytania

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O LESIE

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU SZYBKIEGO CZYTANIA

Zajęcia terenowe w Oczyszczalni Ścieków w Stargardzie Szczecińskim

KONKURS „ENGLISH ACE”- wyniki konkursu

Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka

Wyniki ogólnopolskiego konkursu OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2015

Międzynarodowy konkurs matematyczny- KANGUR 2015

Wyróżnienie Julii Wierzchowskiej

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO PLANETA

Nowy tydzień- nowe sukcesy!

I edycja konkursu plastycznego dla rodzicow i dzieci- wyniki

Rewelacyjne osiągnięcia naszych uczennic w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczny

Zajęcia terenowe nad jeziorem Miedwie

„Zdrowy Świat – Zdrowy Człowiek

Kolejne sukcesy naszych uczniów!

OLA BAŃKOWSKA NAJLEPSZA!

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Oświadczenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

1 kwietnia- SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

Kolejne zwycięstwa w konkursach matematycznych!

Krzysiu wśród najlepszych!

Wyniki Archidiecezjalnego Przeglądu Teatralnego o Tematyce Religijnej

SZKOLNE DNI ORIGAMI

Odbiór testów KANGUR 2015

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

REKOLEKCJE W SP1 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Mamy LAUREATKĘ Konkursu Matematycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty!

Kolejny zwycięzca konkursu

Spotkanie z OLIMPIJCZYKAMI

Praca Kasi Przeworskiej nagrodzona

SZKOLNE DNI ORIGAMI

Posypały się zwycięstwa...

Wyniki konkursu plastycznego pt. „Mój wymarzony pojazd”

ALFIK MATEMATYCZNY 2015

Nasi zdolni matematycy czyli wyniki międzyszkolnego konkursu matematycznego!

ALFIK HUMANISTYCZNY 2015

Konkurs plastyczny

BAL NOWOROCZNY

Mamy finalistki Konkursu Matematycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty!

Zostań ECOBOHATEREM

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

„Kto jest eko ten zajdzie daleko”

II miejsce naszych uczennic w Ortofrajdzie

Z przedświąteczną wizytą w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

Mikołaje są wśród nas

Szanowni Państwo!

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

Sukces w tenisie stołowym chłopców

Koncert bożonarodzeniowy

Seminarium astronomiczne

Wyróżnienie Oli w konkursie plastycznym

PODZIĘKOWANIE

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Pierwsze sukcesy uczniow w roku szkolnym 2014/2015

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

ZEBRANIA Z RODZICAMI- terminy

ZBIÓRKA GIER i ZABAWEK

Skład SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2014/2015

Na "Pieczonego Ziemniaka"

UWAGA RODZICE!

16 października 2014

Turysto! Szanuj Środowisko

UWAGA!

PRÓBNY SPRAWDZIAN UCZNIÓW KL. VI Z RODZICAMI!

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

POCZET SZTANDAROWY- skład

Imprezy i uroczystości w roku szkolnym 2014/2015

Obowiązkowe spotkania wychowawców z rodzicami

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Wyprawka szkolna

Szkolny zestaw podręczników- rok szkolny 2014/2015