sobota 30 sierpnia 2014

sp1@stargard.edu.pl kontakt mailowy

Szkoła Podstawowa nr1, ul. Henryka Sienkiewicza 8, 73-110 Stargard Szczeciński

Zachodnipomorska Szkoła Jakości Szkoła Ucząca Się

SP1 STARGARD SZCZECIŃSKI
w latach 1966-2001 SP-10

Panel Logowania

SP1 Stargard - Strona Główna serwisu
Odliczanie do końca roku szkolnego
( Dni : Godzin : Minut: Sekund )

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015  dla klas I - VI
 
1 września - godzina  9.00

Zbiórka uczniów klas I i IV przed wejściem głównym do szkoły, skąd  o 750 zabierają ich wychowawcy

Zbiórka uczniów klas II i III na wybiegu , skąd o 750 zabierają ich wychowawcy na boisko szkolne.

Zbiórka uczniów klas V i VI  na boisku szkolnym – skąd o 750 zabierają ich wychowawcy

 

 
 Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015  dla klas "O"
 
1 września - godzina-  10.30

Wyprawka szkolna

WYPRAWKA SZKOLNA ROK SZKOLNY 2014/2015

Zgodnie z §4 ust. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 lipca 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników (Dz.U. poz. 1024) Prezydent Miasta Stargard Szczeciński ustala, że wnioski o przyznanie dofinansowania zakupu podręczników należy składać  do dnia  5  września 2014  r.

 Pomoc jest udzielana na wniosek rodziców ucznia (prawnych opiekunów, rodziców  zastępczych), a także nauczyciela, pracownika socjalnego lub innej osoby, za zgodą przedstawiciela ustawowego lub rodziców zastępczych.

 Wniosek składa się do dyrektora szkoły, do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2014/2015

Wnioski są do pobrania w szkołach, do których uczniowie będą uczęszczali w roku szkolnym 2014/2015 lub na stronie www.stargard.pl  w zakładce miasto/edukacja / wyprawka szkolna.

 

Do pobrania:

  1. Wniosek kryterium dochodowe
  2. Wniosek poza kryterium dochodowym
  3. Wniosek orzeczenie
  4. Oświadczenie

 

Szkolny zestaw podręczników- rok szkolny 2014/2015

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW- ROK SZKOLNY 2014/2015

Zaopiniowany na posiedzeniu Rady Pedagogicznej  dnia 25.06.2014r.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE:

LP.

Przedmiot

Autor, nazwa podręcznika

Wydawca

Numer dopuszczenia MEN

1.

Wychowanie przedszkolne

     K. Jakubowska,E.Janiga, 
 K. Kowalska, N. Łasocha,                       A. Pawłowska-Niedbała,
M. Prądzyńska, D.Sikora- Banasik, Z.Stachura, A. Uścińska

Pakiet „ Szkoła coraz bliżej”
w skład którego wchodzą:

karty pracy cz. 1-4,
teczka małego artysty,

pomoce dydaktyczne,

mój pierwszy zeszyt – ćw. Grafomotoryczne,

ołówek z nakładką i lupa.

 

Nowa Era

 

2.

Religia

 D.Kurpiński, J.Snopek

„Spotkania dzieci Bożych”.

 

Jedność,

Kielce

 

AZ-0-01/10                 9 VI 2010

 

Podręczniki do religii będą dostępne we wrześniu.

KLASA I

LP.

Przedmiot

Autor, nazwa podręcznika

Wydawca

Numer dopuszczenia MEN

1.

Edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Język angielski

 

 

 

34.

Religia

 Elżbieta  Kondrak   i ks. Krzysztof   Mielnicki

„Żyjemy w Bożym Świecie”

Podręcznik

Jedność,

Kielce

 

AZ-11-01/12-KI-1/12

 

KLASA II

LP.

Przedmiot

Autor, nazwa podręcznika

Wydawca

Numer dopuszczenia

MEN

1.

Edukacja wczesnoszkolna

 

 

Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my! klasa 2 - pakiet

Druga klasa – świetna sprawa! I nauka, i zabawa! 

Pakiet podręczników do kl. II, który zawiera:

  1. Hanna Klimkowska, Małgorzata Sieńczewska, Honorata Waszkiewicz, Agnieszka Wrońska              
    Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my!
    Klasa 2  Podręcznik cz.1 i 2 +CD-ROM 
    cz .1 i 2,
  2. Jolanta Czesuch, Hanna Klimkowska, Maria Lenartowicz, Waldemar Lib, Małgorzata Sieńczewska, Wojciech Walat, Honorata Waszkiewicz, Agnieszka Wrońska

Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my!

Ćwiczenia Klasa 2 część 1-4.

  1. Bogusława Lankiewicz, Krystyna Sawicka, Ewa Swoboda 
    Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my!  Matematyka Klasa 2 części 1-4;
  2. Praca zbiorowa  Raz, dwa, trzy, teraz my! Wycinanka  kl. 2 cz.  1 i 2
  3. Marzena Prądzyńska Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my! klasa 2 – JĘZYK POLSKI. ĆWICZENIA DODATKOWE, cz. 1 i 2.
  4. Małgorzata Paszyńska Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my! klasa 2 – Matematyka. ĆWICZENIA DODATKOWE, cz. 1 i 2
  5. Michał Kęska Zajęcia komputerowe - zeszyt ćwiczeń z płytą CD

 

Nowa Era

 

 

122/3/2010 (sem. 1), 122/4/2010 (sem. 2)

2.

Język angielski

Magdalena Szpotowicz, Małgorzata Szulc- Kurpaska.

„Super Sparks 2”.

Podręcznik dla szkoły podstawowej oraz zeszyt ćwiczeń

Oxford University Press

638/2/2014

3.

Religia

J.Czerkawski, E. Kondrak

„Idziemy do Jezusa” -podręcznik

 

Jedność

AZ-12-01/12-KI-3/12

KLASA III

LP.

Przedmiot

Autor, nazwa podręcznika

Wydawca

Numer dopuszczenia

MEN

1.

Edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

„Nowe  raz, dwa, trzy, teraz my”

 -  klasa 3- pakiet.

 

1. Hanna Klimkowska, Małgorzata Sieńczewska, Honorata Waszkiewicz, Agnieszka Wrońska  -Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my! Klasa 3  PODRĘCZNIK CZ.1 I 2 +CD-ROM CZ .1 I 2,

 

2. Hanna Klimkowska, Małgorzata Sieńczewska, Honorata Waszkiewicz, Agnieszka Wrońska , -

Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my!
ĆWICZENIA KLASA 3 CZĘŚĆ 1-4.

 

3.Bogusława Lankiewicz, Krystyna Sawicka, Ewa Swoboda  Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my!  MATEMATYKA KLASA 3 CZĘŚCI 1-4;

 

4. Praca zbiorowa  Raz, dwa, trzy, teraz my! WYCINANKA  KL. 3 CZ.  1 I 2;

 

5.Marzena Prądzyńska Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my! klasa 3 – JĘZYK POLSKI. ĆWICZENIA DODATKOWE, cz. 1 i 2.

 

6.Małgorzata Paszyńska Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my! klasa 3 – MATEMATYKA. ĆWICZENIA DODATKOWE, cz. 1 i 2

 

 7. L. Rosiak Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my! klasa 3 PRZYRODA. ĆWICZENIA DODATKOWE,

 

8.Michał Kęska ZAJĘCIA KOMPUTEROWE - zeszyt ćwiczeń z płytą CD

 

Nowa Era

 

 

2.

Język angielski

Magdalena Szpotowicz, Małgorzata Szulc-Kurpaska , P.A..Davies, C. Graham

„New Sparks Plus 3”.

Podręcznik dla szkoły podstawowej i zeszyt ćwiczeń

 

 

Oxford University Press

12/3/2011/z1

3.

Religia

J.Czerkawska, E. Kondrak

„Jezus jest z nami” -podręcznik

Jedność

AZ-13-01/12-KI-4/13

 KLASA IV

LP.

Przedmiot

Autor, nazwa podręcznika

Wydawca

Numer dopuszczenia

MEN

1.

Język polski

Marlena Derlukiewicz

„Słowa na start!”

oraz  

Danuta Chwastniewska, Agnieszka Gorzałczyńska-Mróz, Danuta Różek

 „Słowa na start!" część I i II - Podręcznik do kształcenia językowego

 

Nowa Era

338/1/2011

2.

Język angielski

Melanie Ellis, Anna Rak

Steps in English 1
Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Oxford University Press

302/1/2010

3.

Matematyka

 Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

Matematyka z kluczem”.

Podręcznik i zeszyt ćwiczeń cz.I-II

Nowa Era

157/1/2012/z1

 

4.

Przyroda

Maria Marko-Worłowska, Feliks Szlajfer, Joanna Stawarz

„Tajemnice przyrody”.

Podręcznik i 2 ćwiczenia oraz atlas

Nowa Era

399/1/2011

5.

Historia

Grzegorz Wojciechowski

„Wczoraj i dziś”
Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Nowa Era

 

443/1/2012

6.

Muzyka

M. Gromek, G. Kilbach

„Lekcja muzyki”
Cały pakiet  (podręcznik z płytą CD , dodatek „ Zagrajmy” + zeszyt ćwiczeń)

Nowa Era

589/1/2012

7.

Plastyka

J. Lukas, K. Onak
„Do dzieła!”

Podręcznik dla kl. IV-VI z dodatkiem „Historia sztuki „ na CD

Nowa Era

326/2011

8.

Zajęcia techniczne

 Lech Łabecki, Marta Łabecka

„Jak to działa”

Podręcznik +

Lech Łabecki, Marta Łabecka

Rysunek techniczny (dodatek do podręcznika)

Nowa Era

295/2010
 

9.

Zajęcia komputerowe

Grażyna Koba
"Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej klasy IV-VI"

 

Migra

373/2011
 

10.

Religia

Elżbieta  Kondrak, B. Nosek  
i ks. Krzysztof   Mielnicki

„Miejsca pełne BOGActw”.

Podręcznik

Jedność, Kielce

AZ-21-02/12-KI-1/12

 

 KLASA V

LP.

Przedmiot

Autor, nazwa podręcznika

Wydawca

Numer dopuszczenia

MEN

1.

Język polski

Marlena Derlukiewicz

„Słowa na start!”
Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy 5 wraz z dodatkiem „Lipcowe i sierpniowe wędrówki”

oraz

Anna Wojciechowska, Agnieszka Marcinkiewicz

„Słowa na start!” 
Podręcznik do kształcenia językowego dla klasy 5 cz.1 i cz. 2

Nowa Era

338/4/2013

2.

Język angielski

Melanie Ellis, Anna Rak

„Steps in English 2“

Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

 

Oxford University Press

302/2/2011

3.

Matematyka

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

„Matematyka z kluczem“ – podręcznik oraz ćwiczenia cz. 1 i 2

 

Nowa Era

157/2/2012/z1

4.

Przyroda

Janina Ślósarczyk, Ryszard Kozik, Feliks Szlajfer

„Tajemnice przyrody” -podręcznik

Jolanta Golanko, Dominik Marszał, Urszula Moździerz- zeszyt ćwiczeń – cz.1 i 2

 

Nowa Era

399/2/2013

5.

Historia

Grzegorz Wojciechowski

„Wczoraj i dziś”
Podręcznik do historii i społeczeństwa
dla klasy 5

oraz

Tomasz Maćkowski

Wczoraj i dziś”
Zeszyt ucznia, klasa 5

 

 

Nowa Era

443/2/2013

6.

Plastyka

Ten sam podręcznik co w klasie 4

J. Lukas, K. Onak

„Do dzieła!” - Podręcznik z dodatkiem Historia sztuki na CD dla klas 4-6

 

Nowa Era

 

7..

Zajęcia komputerowe

Ten sam podręcznik co w klasie 4

Grażyna Koba
"Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej klasy IV-VI"

 

Migra

373/2011
 

8.

Muzyka

Monika Gramek, Grażyna Kilbach

 „Lekcja muzyki” –podręcznik dla kl. V szkoły podstawowej z płytą CD oraz zeszyt ucznia.

 

Nowa Era

589/2/2013

9.

Religia

ks.Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska

„Spotkania ubogacające” - podręcznik

 

Jedność

AZ-22-02/12-KI-1/13

KLASA VI

LP.

Przedmiot

Autor, nazwa podręcznika

Wydawca

Numer dopuszczenia

1.

Język polski

Marlena Derlukiewicz

„Słowa na start!” Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy 6 wraz
z dodatkiem „Lipcowe i sierpniowe wędrówki”

A. Wojciechowska, A. Marcinkiewicz    „Słowa na start!”  Podręcznik do kształcenia językowego dla klasy 6 cz. 1  i cz. 2

 

Nowa Era

338/5/2014

 

 

 

 

338/6/2014

 

2.

Język angielski

Mellanie Ellis, Anna Rak

„Steps in English 3”

Podręcznik I zeszyt ćwiczeń

 

 

Oxford University Press

157/4/2011

3.

Matematyka

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

„Matematyka z kluczem” Podręcznik, klasa 6

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

 „Matematyka z kluczem”   Zeszyty ćwiczeń, klasa 6, część  1 i  2

 

Nowa Era

 

157/4/2011

 

4.

Przyroda

Joanna Stawarz, Feliks Szlajfer,
Hanna Kowalczyk

„Tajemnice przyrody”  Podręcznik, klasa 6

 

Dominik Marszał, Monika Mochnacz, Joanna Stawarz

Ćwiczenia z przyrody  cz. 1

Dominik Marszał, Maria Marko-Worłowska, Joanna Stawarz, Małgorzata Mańska

Ćwiczenia z przyrody  cz. 2 

Nowa Era

 

399/3/2014

 

5.

Historia

Grzegorz Wojciechowski

„Wczoraj i dziś”   Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy 6

„Wczoraj i dziś”

 

Tomasz Maćkowski  Zeszyt ucznia, klasa 6 część 1 i 2

Nowa Era

443/3/2014

 

6.

Muzyka

Monika Gromek, Grażyna Kilbach

„Lekcja muzyki”  Podręcznik dla klasy 6

 

„Lekcja muzyki”

Zeszyt ucznia dla klasy 6

 

 

Nowa Era

589/3/2014

 

 

7.

Zajęcia komputerowe

Ten sam podręcznik co w klasie 4

Grażyna Koba
"Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej klasy IV-VI"

 

Migra

373/2011
 

 

8.

 

Zajęcia techniczne

 

Ten sam podręcznik co w klasie 4

Lech Łabecki, Marta Łabecka

„Jak to działa?” 
Podręcznik z ćwiczeniami, dodatkiem i płytą Niezbędnik rowerzysty kl. 4-6

 

Nowa Era

295/2010

 

9.

 

Religia

 

ks. K. Mielnicki , E. Kondrak, E.Parszewska

„Tajemnice BOGAtego życia”

 

 

Jedność , Kielce

 

 

 


 

Giełda używanych podręczników do klas IV-V!

Kolejne zwycięstwa naszych uczniów w konkursach

Łukasz Kijek z kl. III b zajął III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "Spelling Master", zaś Antoni Łaszkiewicz otrzymał w tym konkursie wyróżnienie.

Piotr Udzik i Paweł Pelikan z kl. V b zajęli II miejsce zespołowo w Powiatowym Turnieku Futbolu Stołowego.

Amelia Dudkowska z kl. II d zajęła I miejsce w IV Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Warzywno- owocowy zawrót głowy" w poziomie klas II.

 

Gratulujemy


 

 

WAKACJE 2014

W  ZWIĄZKU  ZE  ZBLIŻAJĄCYMI  SIĘ  WAKACJAMI  2014  INFORMUJEMY 
O  ORGANIZOWANYCH  PÓŁKOLONIACH  W  STARGARDZIE  SZCZECIŃSKIM:

 MIEJSCE:

                - ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, OS.ZACHÓD A/5 ,    

                -  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, UL.SIENKIEWICZA 8.

 

TERMIN  I  GODZINY
            OD 30 CZERWCA 2014R. – 29 SIERPNIA 2014R. W GODZINACH OD 7.30 – 15.30.

 

UWAGA!
      PÓŁKOLONIE  BĘDĄ ZORGANIZOWANE POD WARUNKIEM, ŻE  ZGŁOSI SIĘ 
       MINIMUM 10  DZIECI.        

       CZAS, NA KTÓRY MOŻNA DZIECKO ZAPISAĆ NA PÓŁKOLONIE TO  MINIMUM
       TYDZIEŃ.

       OPŁATY ZA :   EWENTUALNE OBIADY , PRZEJAZDY, WEJŚCIA  NA BASEN,
        DO  MUZEUM I KINA

ZAPISY:

  • W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY (SEKRETARIAT), UL.PORTOWA 3,
     TEL. 91  834 43 01 LUB  834 43 02;
  •  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1(SEKRETARIAT), UL.SIENKIEWICZA 8,
     TEL. 91  577 02 42  

      

                                        W  TERMINIE  DO   DNIA 27 CZERWCA 2014R.

 


 

 

Zapraszamy na FESTYN

X Międzyszkolny Konkurs Informatyczny- wyniki

W czwartek (5.06.2014) w naszej szkole odbył się X Międzyszkolny Konkurs Informatyczny.
Wyniki konkursu:

Drużynowo:

I miejsce- SP1- Przemek Łabuń, Bartosz Glanowski, Jakub Falba
II miejsce- SP 5
III miejsce- SP2

Indywidualnie:

I miejsce- Filip Halewski- SP 4
II miejsce- Kornelia Kondracik- SP 5
                 Przemek Łabun
-VI a
III miejsce -Bartosz Glanowski-VI c

 

Gratulujemy zwycięzcom


 

 

Szkolne konkursy języka polskiego- wyniki

W poziomie klas IV:

I miejsce – Klaudia Ziała klasa IV d

II miejsce – Dorota Durzyńska klasa IV b

III miejsce – Rafał Błaszak klasa IV b

                   i Stanisław Rzeszut klasa IV c

 

W poziomie klas V:

I miejsce – Tomasz Purczyński klasa V c

II miejsce – Inez Borkowska klasa V b

         i Malina Nowicka klasa V c

III miejsce – Nikola Wasiuczyńska klasa V b

 

W poziomie klas VI:

I miejsce –Joanna Frania klasa VI c

II miejsce –Patrycja Falba klasa VI d

III miejsce –Gabriela Gonerka klasa VI a

Wyróżnienie –Agata Szczepańska klasa VI c

Wyróżnienie –Sandra Markiewicz klasa VI b

 

"Soboty Pływackie Edycja 2013/2014" - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Kl. I (rocznik 2006) -dziewczęta:
                                                 III miejsce- ANIELA PAC- POMARNACKA, kl. II B
Kl. II (rocznik 2005) -dziewczęta:
                                                
I miejsce-  MAJA ZEDELSKA, kl. II C
                                                 II miejsce- AMELIA BUDZOWSKA, kl. IIA

Kl. II (rocznik 2005) -chłopcy:
                                                
I miejsce- JAKUB SKIBIŃSKI- kl. III A
                                                 II miejsce- ŁUKASZ KIJEK- kl. III B

Kl. III (rocznik 2004) -dziewczęta:

                                                 I miejsce-AMELIA MAĆKOWIAK- kl. III E
Kl. IV (rocznik 2003) -dziewczęta:
                                                
II miejsce- ALEKSANDRA WYSZCZELSKA- kl. V A
Kl. VI (rocznik 2001) -chłopcy:
                                                
III miejsce- MIKOŁAJ KOSTECKI- kl. VI C

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - KOŃCOWA

III miejsce- SP1- - KATEGORIA DZIEWCZĘTA

 



 

Wielki sukces literacki

Staś Piecychna z klasy 5d za wiersz pt. Puszcza Białowieska oraz Hubert Balon z klasy 6c za wiersz pt. Dlaczego?otrzymali wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Literackim Niektórzy lubią poezję. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 11 czerwca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku.

 

Gratulujemy

Sukces recytatorski Julki

Julia Giera zdobyła wyróżnienie (regulamin konkursu nie przewiduje miejsc a tylko trzy równorzędne wyróżnienia) w VIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa nie tylko dla najmłodszych"

 

Gratulujemy


 

Ogromny sukces naszych najmłodszych uczniów

AMELIA KAROL i AMELIA SZAŁĘGA

zajęły I miejsce
w ogólnopolskim konkursie plastycznym
"Piękny las- zdrowe życie"

 

Gratulujemy sukcesu


 

 

Sukces klasy III c

Klasa III c zajęła II miejsce
w Powiatowych Spotkaniach Teatralnych "Złota Czara"
ze spektaklem "Agresji mówimy stop"
w reżyserii pani Renaty Psztur.

 

Gratulujemy

Asia i Gabrysia finalistkami konkursu języka polskiego

W czwartek-15 maja w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Stargardzie odbył się Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla Uczniów Szkół Podstawowych.
W konkursie wzięło udział 109 uczniów szkół podstawowych z naszego powiatu. Do ścisłego finału zakwalifikowało się tylko 8 uczestników, w tym dwie uczennice z naszej szkoły:
Gabrysia Gonerka z 6a oraz Asia Frania z 6c.  

Joanna Frania z 6c otrzymała wyróżnienie.

                                                                                                              Gratulujemy


 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny- KANGUR 2014- WYNIKI

Kl. II:


LAUREAT: Adrianna Jużyk-II b
                 Aniela Pac- Pomarnacka- II b

WYNIK BARDZO DOBRY:  Alicja Fatalska- II b
                                                 

WYRÓŻNIENIE: Bartosz Fojut- II e
                               Anastazja Kołoda- II b
                               Aleksandra Chmielewska- II b
                               Zuzanna Materac- II c

KL. III

WYRÓŻNIENIE: Jakub Wieczorek- III b
                               Anna Mączka- III c
                               Emilia Wardal- III e
                               Krzysztof Król- III c

KL. IV


WYNIK BARDZO DOBRY:  Mateusz Mikołajczyk- IV d

WYRÓŻNIENIE: Oliwia Wojtkowiak- IV b
                               Stanisław Rzeszut- IV c
                               Oliwier Sokolinski- IV c
                               Michał Pokaczajło- IV a
                               Maciej Stencel- IV c
                               Martyna Straszewska- IV a
                               Martyna Tomczyk- IV b

 

KL. V

WYRÓŻNIENIE: Wiktoria Budzowska- V c

KL. VI

WYRÓŻNIENIE: Przemysław Łabuń- VI a
                               Michał Maranda- VI c
                               Jakub Zięba- VI d
                               Jan Gąsiorek- VI c

Gratulujemy sukcesów!


 

 

Przemek znowu w czołówce!

Kolejne zwycięstwa naszych uczniów

V Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji Juliusza Słowackiego

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Wielki sukces Jędrka!

Zdolnych mamy uczniow!

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytacji Poezji Juliusza Słowackiego

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego

Zbiórka odzieży

Uwaga, Rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych

Zwycięstwa uczniów w konkursie biblijnym

Nasi matematycy znowu w czołówce

"4-ta Sobota Pływacka"- wyniki

Kolejne sukcesy naszych uczniów!

Sukces Radka z oddziału przedszkolnego

MLEKO Z KLASĄ- konkurs z nagrodami

Kolejny sukces Przemka!

Sukces Oli

Wyniki Szkolnych Prezentacji Teatralnych 2013/2014

Sukcesy w konkursach teatralnych

Ważna informacja dla szóstoklasistów!

SZKOLNE PREZENTACJE TEATRALNE KLAS I-III

Uwaga- wyniki EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ!

Wyniki konkursu matematycznego

Wyniki Małego Konkursu Recytatorskiego

"3-cia Sobota Pływacka"- wyniki

Wielki sukces Oli!

EWALUACJA ZEWNĘTRZNA W NASZEJ SZKOLE- ZAPRASZAMY RODZICÓW

A sukcesy się sypią...

Nasz Przemek wielkim matematykiem jest!

Ola i Oliwka przeszły do kolejnego etapu konkursu recytatorskiego!

BAL KARNAWAŁOWY- 14 lutego 2014 r.

Uwaga uczniowie! Nowa akcja Samorządu Uczniowskiego!!!

Podsumowanie akcji charytatywnej

II miejsce w Konkursie Języka Polskiego

III miejsce Mai Ściesińskiej

Drodzy Rodzice

Zwycięzcy konkursów matematycznych

PÓŁKOLONIA ZIMOWA

UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE!

"1-sza Sobota Pływacka"- wyniki

Podziękowanie za dar serca od Jessici i jej mamy

NOWY ROK, NOWE ZWYCIĘSTWA...

Świeta, święta, święta

Akcja "Świąteczna Paczka" zakończona sukcesem!

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KL. I-III

KOLĘDUJCIE Z JEDYNKĄ- dziękujemy za obecność i szczodrość!

Zdolni tancerze

"Podziel się wigilią- kolędowanie pod szczęśliwą gwiazdą"

I Międzyszkolny Konkurs Origami

Kiermasz Bożonarodzeniowy

I posypały się zwycięstwa...

Kolejny sukces Julii Kowalczyk!

Spotkanie z piłkarzami Pogoni Szczecin

DZIĘKUJEMY ZA PAŃSTWA GŁOSY!

Pierwsze sukcesy naszych uczniów !

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

BIBLIOTEKA SZKOLNA DZIĘKUJE ZA PREZENTY

AKCJA CHARYTATYWNA – URATUJ ŻYCIE JEDNEMU DZIECKU

SZKOLNY DZIEŃ KUBUSIA

14 PAŹDZIERNIKA ŚWIĘTO NASZYCH NAUCZYCIELI

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 2013/2014

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Wykaz podręczników obowiązujących w klasach 0 w roku szkolnym 2013/2014

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2013/2014

Obowiązkowe spotkania wychowawców z rodzicami

Imprezy i uroczystości w roku szkolnyn 2013/2014