sobota 26 maja 2018

sp1@stargard.edu.pl kontakt mailowy

Szkoła Podstawowa nr1, ul. Henryka Sienkiewicza 8, 73-110 Stargard

Zachodnipomorska Szkoła Jakości Szkoła Ucząca Się

SP1 STARGARD
w latach 1966-2001 SP-10

Panel Logowania

SP1 Stargard - Strona Główna, bieżące aktualności
Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Ewelina
Dziś jest: Dzień Matki
Przysłowie: „Na Boże Ciało siej proso śmiało”
Cytat dnia: „Na­leży odróżniać ludzi zdol­nych od ludzi zdol­nych do wszystkiego.” - Tadeusz Gicgier
Odliczanie do końca roku szkolnego
( Dni : Godzin : Minut: Sekund )
Zapraszamy na Festyn Rodzinny
"Mamo, Tato czas na ruch"

26 maja 2018r.
ZOBACZ

KANGUR

W  XXVII edycji

Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

uczniowie naszej szkoły z klas II-VII

uzyskali

3 wyniki bardzo dobre i 34 wyróżnienia, zaś

JAKUB WIECZOREK z klasy VII B

uzyskał tytuł laureata w kategorii Kadet

 

Wyniki KANGUR 2018


 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

WYNIKI MIĘZYSZKOLNEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO 2018

Indywidualnie II miejsce zajęła Aniela Pac-Pomarnacka,
III miejsce ex aequo zajęły Alicja Fatalska i Nikola Zygmuntowicz.

  Zespołowo uczniowie z „Jedynki” zajęli I miejsce.

Czytaj więcej


 


 

Gry biblioteczne

W dniach 18-24.05.2018  w ramach Tygodnia Bibliotek 
w naszej szkolnej bibliotece odbywały się


GRY  BIBLIOTECZNE dla klas IV-VII.

WYNIKI


 

Turniej Maszyn

Dnia 11.05.2018r. w Zespole Szkół nr 4 w Szczecinie
odbył się 
Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych - eliminacje regionalne.
Podczas
turnieju uczniowie prezentowali wykonane przez siebie turbiny wodne
dwóch kategoriach: "Moc" oraz "Wydajność". 
Nasi uczniowie 
zaprezentowali turbinę w kategorii "Moc".

Drugie miejsce 
zajęła 
Aleksandra Bańkowska z klasy 6e,
natomiast drużyna w składzie:
Małgorzata Siergiej-7c, Krzysztof Król-7c, Eryk Pedersen-7c,
zajęła 
czwarte miejsce.  

 
Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.
 
 
Opiekunowie: Danuta Morawiec, Marcin Żółwiński

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

10 maja nasi uczniowie brali udział
w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3.

Drużyna klas II i III zdobyła pierwsze miejsce i Puchar Mistrza Ortografii.

Klasy II reprezentowali : Julia Drajling i Jakub Wilczyński,
a klasy III- JakubGulka i Konrad Błaszczyk.


W zmaganiach indywidualnych I miejsce
w poziomie klas II zajął Jakub Wilczyński
a IIIJulia Drajling

Drużyna  klas IV –VII wywalczyła II miejsce.

Szkołę reprezentowali:

 z klas IV – Karolina Krawczyńska i Hubert Jaruzel (klasa IV c)

z klas V – Zuzanna Kozak(kl. V a)  i Jakub Rojek (kl. V d)

z klas VI – LidiaIwańkowicz  (kl. VI a) i Weronika Okraj( kl. VI d)

z klas VII- Emilia Wardal (kl. VII b)  i Krzysztof Król (kl. VII c)

Indywidualnie najlepsze lokaty uzyskali:

Karolina Krawczyńska – II miejsce w poziomie klas IV

Weronika Okraj – II miejsce w poziomie klas VI

Emilia Wardal – III miejsce w poziomie klas VII
 


 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 11.05.2018r. nasi uczniowie:
Alicja Włodarczyk - 7a, Amelia Budzowska-7a,
Krzysztof Król-7c, Michał Glapka-7d,
 
wzięli udział
w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Koszalinie.
Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wykazując się bardzo dużą
wiedzą, zarówno teoretyczną jak i praktyczną. 
Składamy im serdeczne podziękowania
za duży wkład włożony  w przygotowanie się do turnieju
oraz bardzo dobrą postawę.

Opiekun Marcin Żółwiński


 

Drodzy Rodzice!

Dnia 16 maja 2018 r. (środa)
o godzinie 17:30 w sali nr 8
odbędzie się zebranie Rady Rodziców.
 
Tematem zebrania będzie organizacja FESTYNU SZKOLNEGO.
 
Serdecznie zapraszam
 
Krzysztof Kozłowski
Przewodniczący Rady Rodziców
 

Konkurs

 

W ramach projektu "Szkoły młodych patriotów"
odbył się szkolny konkurs 
plastyczny.
Uczniowie wykonali plakaty :
"100. rocznica odzyskania przez 
Polskę niepodległości"

W kategorii klas I-IV  
I miejsce zdobyła Julia
Trzeciak z klasy 3a,
II miejsce- Gabriela Skibińska z kl.4c,
III miejsce
- Jakub Trzeciak z klasy 1a.


W kategorii klas V-VII  
I miejsce otrzymali: Bartosz Falba kl.5d  i  
Marcin Bogucki kl.7a,  
II miejsce: Emilia Wardal kl.7b i Klaudia Iwanicz 
kl7d,
III miejsce: Nikola Orzechowska kl5d  i  Stanisław Sobolewski kl.5d.

Gratulujemy!

Omnibus Humanistyczny 2018

Kliknij tutaj WYNIKI
 


 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

UWAGA

W dniach od 30 kwietnia do 31 maja 2018 roku w naszej szkole organizowany jest