piątek 24 listopada 2017

sp1@stargard.edu.pl kontakt mailowy

Szkoła Podstawowa nr1, ul. Henryka Sienkiewicza 8, 73-110 Stargard

Zachodnipomorska Szkoła Jakości Szkoła Ucząca Się

SP1 STARGARD
w latach 1966-2001 SP-10

Panel Logowania

Trwa ładowanie strony

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM  rok szkolny  2017/ 2018

 

 

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Nr sali

Poniedziałek

8.50-9.35

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego- kl. VI a

Jadwiga Stankiewicz

s. 18

10.40-11.25

Koło zainteresowań-
j. francuski

Joanna Nowak- Górska

s. 30

10.40-11.40

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. I

Anna Koźluk

Mała świetlica

11.35-12.20

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego- kl. III

Agnieszka- Szubielska- Mączka

s. 22 a

11.35-12.35

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. III

Anna Koźluk

s. 30

11.35-12.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- kl. I a, b

Renata Psztur

s. 22 a

12.40-13.40

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. III

Anna Koźluk

s. 30

12.40-13.25

Zajęcia plastyczne „Origami”

Małgorzata Podsadny

s. mała świetlica

13.25-14.25

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Maria Wałowska

20

13.35-14.20

Zajęcia wyrównawcze- kl. III b

Katarzyna Jagnicz

s. 24

13.30-14.30

Zajęcia logopedyczne

Alicja Chmielewska

Sala UŚMIECHU

14.20-15.50

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- kl. VI

Beata Trzeciak

s. 7

14.20-16.00

Indywidualny tok nauki-z matematyki- kl. VII

Anna Kokolus

s. 8

14.25-15.55

Koło Młodych Historyków

Maciej Iwańkowicz

s. 13

14.25-15.55

Aerobik

Kamila Król

s. gimnastycz

14.25-15.10

Koło z j. niemieckiego

Agata Keszka- Pilecka

s. 22

14.25-15.10

Indywidualny tok matematyki- kl. VI

Dorota Ignaszak

s. 12

15.15-16.00

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego- kl. IV

Justyna Kucharska

s. 11

15.15-16.00

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego- kl. VI

Magdalena Kupracz

s. 10

15.15-16.00

Koło matematyczne dla kl. IV

Magdalena Kowalczyk- Barszczak

s. 18

15.15-16.00

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. VII

Joanna Nowak- Górska

s. 9

16.00-17.00

Gry i zabawy- kl. III

Elżbieta Taraszkiewicz

s.gimnastyczna

17.30-19.00

Piłka nożna

Artur Zielski

s. gimnastyczna

 

WTOREK

 

 

10.45-11.25

Zajęcia wyrównawcze- kl. II

Elwira Krawczyk

s. 22 a

11.35-12.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki-
kl. III a, d, f

Renata Psztur

s. 22a

11.35-12.35

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. II

Anna Koźluk

s. 30

13.30-15.00

Piłka siatkowa

Kamila Król

s. gimnastyczna

13.35-14.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- kl. IV

Teresa Spychalska

s. 22

13.35-14.35

Szachy

Artur Zielski

mała świetlica

13.35-15.10

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Izabela Wojciechowska

s. 22 a

14.25-15.10

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego- kl. IV

Monika Buława

s. 8

14.25-15.10

Zajęcia przyrodnicze- wg potrzeb uczniów

Aurelia Tomczyk

s. 19

14.25-15.10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- kl. VI

Ewa Ludwińska

s. 8

14.25-15.10

Zajęcia wokalne- I gr.

Małgorzata Iwańkowicz

s. 14

14.35-15.10

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego- kl. V

Dorota Kocoń

s. 13

14.30-16.00

Joga- gr. I

Elżbieta Taraszkiewicz

Sala UŚMIECH

15.00-16.00

Gry zespołowe

Kamila Król

s. gimnastyczna

15.15-16.00

Zajęcia wokalne- II gr.

Małgorzata Iwańkowicz

s. 14

15.15-16.00

Zajęcia polonistyczne

Jadwiga Stankiewicz

s. 11

15.15-16.00

Koło matematyczne dla kl. VI

Beata Trzeciak

s. 7

 

15.15-16.00

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego- kl. V

Magdalena Kupracz

s. 9

16.00-17.30

Tenis stołowy

Kamila Król

s. gimnastyczna

17.30-19.00

Piłka koszykowa

Artur Zielski

s. gimnastyczna

 

ŚRODA

 

Środa

8.00-8.45

Zajęcia przygotowujące do konkursów z matematyki- kl. VI

Anna Kokolus

s. 8

8.50-9.35

 

Koło Języka Polskiego- kl. V

Monika Buława

s. 21

9.45-10.30

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze- kl. III c

Monika Iwanowicz- Kiczyńska

mała świetlica

9.45-10.30

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- OP

Anna Koźluk

s. 30

9.45-10.45

Gry i zabawy- kl. I i II

Elżbieta Taraszkiewicz

sala gimnastyczna

10.40-11.25

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze
 z j. polskiego- kl. III

Ewa Zakrzewska

mała świetlica

10.40-11.25

Zajęcia wyrównawcze- kl. III

Małgorzata Białas

s. 22 a

11.35-12.35

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. III

Anna Koźluk

mała świetlica

11.35-12.20

Gimnastyka korekcyjna- od października

Elżbieta Taraszkiewicz

sala UŚMIECHU

12.40-13.40

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- OP

Anna Koźluk

s. 30

14.25-16.00

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Izabela Wojciechowska

s. 22 a

14.25-15.10

Koło wyrównawcze z matematyki- kl. VII

Ewa Ludwińska

s.8

14.25-15.10

Koło j. angielskiego Top ENGLISH- kl. VI, VII

Beata Andrusz

s. 22

14.25-15.10

Indywidualny tok nauki z matematyki- kl. V

Dorota Ignaszak

s. 12

14.25-15.10

Indywidualny tok nauki z matematyki- kl. VI

Anna Kokolus

s. 8

14.30-16.00

Koło plastyczne- kl. IV-VII

Angelika Antończak

s. 15

14.30-16.00

Joga- gr. II

Elżbieta Taraszkiewicz

Sala UŚMIECHU

15.15-16.00

„Z przyrodą na ty”- zajęcia przyrodnicze –
kl. IV-V

Aurelia Tomczyk

s. 19

15.15-16.00

Zajęcia rozwijające dla uczniów kl. IV- j. angielski

Aurelia Rozdeba

s. 11

15.15-16.50

Koło literackie dla kl. IV-VII

Tamara Żółwińska

s. 10

15.15-16.00

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego- kl. V

Magdalena Kupracz

s. 9

16.00-17.30

Piłka siatkowa

Elżbieta Taraszkiewicz

s. gimnastyczna

16.00-17.30

Koło techniczno- modelarskie

Marcin Żółwiński

s. 15

16.15-17.45

Zumba- gr. II

Maria Sidyk

s. 28

 

 

CZWARTEK

 

Czwartek

 

8.00- 8.45

Zajęcia przygotowujące do konkursów z matematyki- kl. VI

Anna Kokolus

s. 8

8.50-9.35

Zajęcia wyrównawcze matematyki- kl. IV

Teresa Spychalska

s. 22 a

9.45-10.30

Koło polonistyczne

Agata Nowak- Duniecka

s. 22 a

10.40-11.25

Zaj. dydaktyczno- wyr. dla kl. III f

Ewa Zakrzewska

mała świetlica

10.40-11.25

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. III

Anna Koźluk

s. 30

11.35-12.20

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. I

Anna Koźluk

s. 30

12.40-13.25

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze  z matematyki- kl. II

Iwona Karpińska

s. 22 a

13.35-14.35

Szachy

Artur Zielski

 Mała świetlica

13.35-14.20

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Izabela Wojciechowska

s. 22 a

13.30-15.30

Zajęcia grafomotoryczne

Urszula Trybura

s. 8

14.25-15.10

Indywidualny tok nauki matematyki- kl. V

Dorota Ignaszak

s. 12

14.25-15.10

Koło matematyczne- kl. V

Ewa Ludwińska

s.

14.25-15.10

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego- kl. V

Monika Buława

s. 13

14.25-15.10

Zajęcia wyrównawcze z  informatyki

Magdalena Kowalczyk- Barszczak

s. 18

14.25-15.10

Koło teatralne- kl. IV-VII

Tamara Żółwińska

s. 10

14.25-15.55

SK LOP

Lilianna Janeczek

s. 7

14.35-15.20

Tenis stołowy

Artur Zielski

s. gimnastyczna

15.15-16.00

Koło zainteresowań z j. angielskiego dla kl. VI

Magdalena Kupracz

s. 9

15.15-16.00

Koło wyrównawcze z matematyki- kl. VII

Ewa Ludwińska

s. 8

15.15-16.00

Zajęcia taneczne

Małgorzata Białas

s. 25

15.15-16.00

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego- kl. VII

Jadwiga Stankiewicz

s. 11

15.15-16.00

Zajęcia wyrównawcze dla kl. VI

Tamara Żółwińska

s. 10

 

15.20-16.05

Tenis stołowy

Elżbieta Taraszkiewicz

korytarz

16.00-17.30

Unihokej

Artur Zielski

s. gimnastyczna

16.05-17.35

Zumba

Elżbieta Taraszkiewicz

s. 11

17.00-18.00

Zajęcia dla uczniów z dysleksją

Agata Nowak- Duniecka

s. 11

17.30-19.00

Piłka nożna

Artur Zielski

s. gimnastyczna

Piątek

 

8.00-8.45

Koło polonistyczne- co 2 tygodnie

Dorota Kocoń

s. 13

8.45-9.45

Gry i zabawy- kl. I II

Elżbieta Taraszkiewicz

 

9.45-10.30

Zajęcia plastyczne

Małgorzata Iwańkowicz

Mała świetlica

10.30-11.30

Szkolna Drużyna Ratownicza- pierwsza pomoc przedlekarska

Kamila Król

stołówka

10.40-11.25

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego- kl. I

Małgorzata Podsadny

s. 22 a

11.30-12.30

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Maria Wałowska

20

11.35-12.20

Koło Języka Polskiego- kl. IV c

Monika Buława

s. 22 a

13.25-14.25

Gry i zabawy kl. II-III

Kamila Król

s. gimnastyczna

13.25-14.20

Zajęcia wyrównawcze- Oliwia Gulka

Monika Buława

s. 10

13.30-14.30

Zajęcia dla uczniów z dysleksją

Agata Nowak- Duniecka

s. 30

14.25-15.10

Flażolety

Małgorzata Iwańkowicz

s. 14

14.25-15.10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- kl. V

Anna Majchrzak

s. 12

14.25-15.10

Zajęcia chemiczne

Beata Trzeciak

s. 7

15.10-15.55

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- kl. V

Anna Majchrzak

s. 12

15.15-16.45

NORDIC WALKING

Marcin Żółwiński/ Kamila Król

teren

15.10-16.50

Turystyka rowerowa

Elżbieta Taraszkiewicz/ Artur Zielski

teren

Sobota

9.00-13.00

Zajęcia turystyczne

Maciej Iwańkowicz

teren