środa 20 września 2017

sp1@stargard.edu.pl kontakt mailowy

Szkoła Podstawowa nr1, ul. Henryka Sienkiewicza 8, 73-110 Stargard

Zachodnipomorska Szkoła Jakości Szkoła Ucząca Się

SP1 STARGARD
w latach 1966-2001 SP-10

Panel Logowania

Trwa ładowanie strony

(41kB)

PONIEDZIAŁEK


 
  (5kB)
piłka siatkowa chłopców

                                   PIŁKA SIATKOWA

poniedziałek: 1430-1600

prowadzący nauczyciel mgr Kamila Król

sala gimnastyczna

 

  (5kB)
 

        Lekko atletyka

poniedziałek: 1330-1500

prowadzący nauczyciel mgr Artur Zielski

sala gimnastyczna

  (5kB)
 

    Zumba

poniedziałek: 1430-1600

prowadzący nauczyciel mgr Elżbieta Taraszkiewicz

sala 9

  (5kB)
 

    Gry i zabawy  kl.II-III

poniedziałek: 1600-1700

prowadzący nauczyciel mgr Elżbieta Taraszkiewicz

sala nr 15

  (5kB)
gry  
  (5kB)
(41kB)

 

WTOREK


 
  (5kB)
 

 

LEKKA ATLETYKA kl. V-VI

wtorek: 1330-1500

       prowadzący nauczyciel: mgr Artur Zielski

                              sala gimnastyczna

 

 

(5kB)

 

TENIS STOŁOWY

  wtorek: 1430-1515

      prowadzący nauczyciel:mgr Elżbieta Taraszkiewicz

 korytarz

(5kB)

TENIS STOŁOWY

wtorek: 1515-1600

      prowadzący nauczyciel:mgr Artur Zielski

 korytarz

 
  (5kB)
 

 

UNIHOKEJ- chłopcy kl. IV-VI

wtorek: 1600-1730

    prowadzący nauczyciel: mgr Artur Zielski

 sala gimnastyczna

gry (5kB)
 
(41kB)

ŚRODA


 
  (5kB)
gry                         

Piłka Siatkowa

środa: 1430-1600

       prowadzący nauczyciel: mgr Elżbieta Taraszkiewicz

                             sala gimnastyczna
  (5kB)
 

ZUMBA

środa: 1330-1500

       prowadzący nauczyciel: mgr Kamila Król

                             salka zabaw
 
  (5kB)
 

 

Aerobik kl IV-VI

środa: 1500-1600

       prowadzący nauczyciel: mgr Kamila Król

  sala zabaw

(5kB)

GRY I ZABAWY

środa: 1600 -1700

   prowadzący nauczyciel: mgr Elżbieta Taraszkiewicz

boisko lub sala zabaw

  (5kB)

piłka siatkowa chłopców

 

 

 

 

TENIS STOŁOWY

środa: 1630- 1800     

   prowadzący nauczyciel: mgr Kamila Król

sala 12 +korytarz

(5kB)

(5kB)

 

(41kB)

CZWARTEK

(5kB)
piłka siatkowa chłopców

Gimnastyka korekcyjna

 czwartek: 1135-1220
prowadzący nauczyciel: mgr Elżbieta Taraszkiewicz

 sala korekcyjna     

  (5kB)
 

GRY I ZABAWY

        czwartek: 1220-1330         
  prowadzący nauczyciel:  mgr Kamila Król

                            boisko lub sala zabaw

  (5kB)

 

JOGA

        czwartek: 1330-1500        
  prowadzący nauczyciel:  mgr Elżbieta Taraszkiewicz

                            salka korekcyjna

(5kB)

PIŁKA NOŻNA

        czwartek: 1330-1500  kl. IV  
           czwartek: 1630- 1800  kl.V-VI    
  prowadzący nauczyciel:  mgr Artur Zielski

                            sala gimnastyczna

(5kB)

PIŁKA KOSZYKOWA

czwartek: 1500-1600

  prowadzący nauczyciel:  mgr Artur Zielski

sala gimnastyczna

  (5kB)
(41kB)

PIĄTEK


 
  (5kB)
gry

GRY I ZABAWY- kl. I-III

piątek: 845-945

 prowadzący nauczyciel: mgr Kamila Król

 boisko lub sala zabaw

  (5kB)
 

Gimnastyka Korekcyjna

piątek: 1040-1125

           prowadzący nauczyciel: mgr Elżbieta Taraszkiewicz

 sala korekcyjna

  (5kB)
 

GRY I ZABAWY kl I

        piątek: 1220-1330        
  prowadzący nauczyciel:  mgr Elżbieta Taraszkiewicz

                            boiskolub sala zabaw
 

 

 

(5kB)

Turystyka Rowerowa

        piątek: 1430-1600          
  prowadzący nauczyciel:  mgr Elżbieta Taraszkiewicz
                        mgr Artur Zielski
 

  (5kB)
 

 

SOBOTA

(5kB)

SKKT "Czarne Stopy"

        sobota: 930-1300          
  prowadzący nauczyciel:  mgr Maciej Iwańkowicz

                                     teren