środa 20 września 2017

sp1@stargard.edu.pl kontakt mailowy

Szkoła Podstawowa nr1, ul. Henryka Sienkiewicza 8, 73-110 Stargard

Zachodnipomorska Szkoła Jakości Szkoła Ucząca Się

SP1 STARGARD
w latach 1966-2001 SP-10

Panel Logowania

Trwa ładowanie strony

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „ Kangur 2016”

Kategoria ŻACZEK- kl. II

wynik bardzo dobry: Zofia Biały- kl. II d

wynik wyróżnienie

Oliwia Sławińska kl. II d
Hanna Jaruzel kl. II c
Sebastian Duniecki kl. II d
Jakub Kosiedowski kl. II c
Katarzyna Laskowska kl. II c
Hubert Jaruzel kl. II c
Rafał Winnicki kl. II e
Kacper Chorągiewicz kl. II e
Amelia Karol  kl. II a
Agata Kaźmierowska kl. II b

Kategoria MALUCH- kl. III:

wynik wyróżnienie: Oliwia Kostecka  kl. III d

Kategoria MALUCH- kl. IV:

wynik wyróżnienie:

Alicja Fatalska  kl. IV b
Hanna Kaźmierowska kl. IV c
Zuzanna Materac  kl. IV c
Weronika Białek  kl. IV c
Anastazja Kołoda  kl. IV b
Aniela Pac- Pomarnacka  kl. IV b

Kategoria BENIAMIN- kl. V:

wynik bardzo dobry: Krzysztof Król  kl. V c

wynik wyróżnienie:

Jakub Wieczorek  kl. V b
Jędrzej Matkowski kl. V c
Anna Mączka kl. V c
Julia Wilkosz kl. V a
Antoni Łaszkiewicz kl. V c

Kategoria BENIAMIN- kl. VI:

wynik wyróżnienie:

Karina Wleklińska kl. VI c
Martyna Tomczyk kl. VI b
Oliwia Wojtkowiak kl. VI b
Oliwier Sokoliński kl. VI c

KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE:

ALFIK HUMANISTYCZNY- KL. I-III

wynik BARDZO DOBRY uzyskali:

KLASY II:

Sebastian Duniecki 2 d

Hanna  Jaruzel 2c

Hubert  Jaruzel 2c

KLASY III:

Kamila Kunicka 3 c

Nikola Orzechowska 3 d

Jakub Rojek 3 d

Gabriela Marciniak 3 a

wynik DOBRY uzyskali:

Kamil Szramiak 3 a

Natalia Bacia 3 b

Krystian Bartoszewski 3 d

ALFIK MATEMATYCZNY:

KRZYSZTOF KRÓL- 1 miejsce w województwie,  22 miejsce w kraju

(otrzymał tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach)

JAKUB WIECZOREK- 3 miejsce w województwie, 35 miejsce w kraju

(otrzymał nagrodę rzeczową)

wynik BARDZO DOBRY uzyskali:
Zofia Biały 2d
Sebastian Duniecki 2d
Oliwia Sławińska 2d

Zuzanna Kozak 3a    
Martyna Tomczyk 6 b
Oliwia Wojtkowiak 6b
wynik DOBRY uzyskali:

Hanna Jaruzel 2 c
Amelia Wyszczelska 2c
Julia Wilkosz 5a

Anna Mączka 5c

Błażej Antończak 6b

Oliwier Sokoliński 6c

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO  PLANETA

Kategoria  MALUCH- KL. IV

wynik BARDZO DOBRY :

Lidia Iwańkowicz IV a

wynik WYRÓŻNIENIE :

Książek Bartosz IV e

Słojkowska Eliza IV e

Kategoria ADEPT- KL. V-VI

wynik BARDZO DOBRY :

Martyna Tomczyk  VI b

Paweł Stefaniak V a – praca indywidualna

wynik WYRÓŻNIENIE:

Oliwia Wojtkowiak  VI b

Dorota Dużyńska VI b

Anna Okraj VI c

Jakub Falba VI c

Martyna Straszewska VI a

Hanna Kucharczyk V e

Kacper Szczeciński V e

Aleksandra Szcześniak V a

Borucka Ada V a

Marcin Bogucki V a

Karina Wleklińska VI c

Hanna Kokolus V a

Emilia Wardal V e

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE

Klasy IV

Aleksandra Chmielewska kl. IV b-13 miejsce w województwie                                         

Lidia Iwańkowicz kl. IV a24 miejsce w województwie                                                    

Alicja Pyfel kl. IV e- 35 miejsce w województwie

Klasy V

Aleksandra Szcześniak kl. V a8 miejsce w województwie

Klasy VI

Oliwier Sokoliński VI c- 42 miejsce w województwie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS OMNIBUS HUMANISTYCZNY „OMNIBUS”

KLASY II

wynik DOBRY

Hubert Jaruzel kl. 2 c- 4 miejsce w województwie,
 

KLASY IV-VI

wynik BARDZO DOBRY uzyskali:

Zuzanna Materac kl. 4c- 16 miejsce w województwie                                                     

Aniela Pac-Pomarnacka kl.4b- 47 miejsce w województwie 

Anna Mączka kl.5c- 19 miejsce w województwie

Adrianna Borucka kl.5a- 43 miejsce w województwie 

Martyna Straszewska kl.6a-23 miejsce w województwie 

Martyna Tomczyk kl.6b- 31 miejsce w województwie 

Dorota Durzyńska kl.6b- 69 miejsce w województwie 

Oliwia Wojtkowiak kl.6b- 75 miejsce w województwie 

 wynik DOBRY uzyskali:

Natalia Migura kl.4a-59 miejsce w województwie

 Weronika Białek kl.4c-74 miejsce w województwie 

                             KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

Antoni Stefański- kl. II b- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Gmin Pojezierza Wałeckiego w piłce nożnej- Wałcz

Filip Łoń- II b, Konrad Błaszczyk-II b , Antoni Stefański -II b- I miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków

Finał Ligii Mistrzów o Puchar Prezesa LUKS „Junior” Różanki w Gorzowie Wielkopolskim, rocznik 2008

Jakub Stefański- kl. IVa , Oliwier Wybraniec- kl.IV a- 
            I miejsce
w Turnieju Piłki Nożnej w Gorzowie  „Finał Ligii Mistrzów”

            III miejsce w Turnieju Szkółek Piłkarskich w Goleniowie

Sebastian Duniecki-II d-  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym „Biblia i przypowieści”

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

Błażej Antończak, Oliwia Wojtkowiak-VI b- LAUREACI Konkursu Matematycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
Anna Okraj – VI c –FINALISTKA Konkursu Języka Polskiego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

III miejsce
w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 39 finał wojewódzki

Maja Ściesińska- I miejsce w kategorii szkół podstawowych w IV Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym „Morskie opowieści”

Dominika Balcerzak- II miejsce w kategorii szkół podstawowych w IV Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym „Morskie opowieści”

Martyna Tomczyk VI b- I miejsce w wojewódzkim konkursie „OZE bliżej nas”

Oliwia Wojtkowiak-  III miejsce w V edycji konkursu wojewódzkiego Kto jest Eko ten zajdzie daleko

Jakub Stefański, Oliwier Wybraniec- kl. IV b-  

                   I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Gorzowie Finał Ligii Mistrzów

                  III miejsce w Turnieju Szkółek Piłkarskich w Goleniowie

KLASA I B - I miejsce w XV Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej

KLASA III D- I miejsc w XIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych

KOŁO LOP- III miejsce na Najaktywniejsze Szkolne Koło LOP w roku szkolnym 2014/2015

Oliwia Wojtkowiak, Olimpia Gawrońska, Martyna Straszewska- I wicemistrz  VII Turnieju Historycznego SZARE SZEREGI

Anna Okraj, Martyna Straszewska, Julia Bógdał- finalista VII Turnieju Historycznego SZARE SZEREGI

 

KONKURSY POWIATOWE:

Błażej Antończak, Rafał Błaszak, Piotr Hewiński- I miejsce  w XVII Mistrzostwach Szkół Powiatu Stargardzkiego w Marszach na Orientację

Jakub Wieczorek- I miejsce  w I rundzie Pucharu Stargardu 2015  w Marszach na Orientację  – Jesionki 2015

Olimpia Gawrońska, Martyna Tomczyk- II miejsce w I rundzie Pucharu Stargardu 2015 w Marszach na Orientację  – Jesionki 2015

Martyna Tomczyk, Nikola Madusiok- I miejsce w III rundzie Pucharu Stargardu 2015 w Marszach na Orientację  – AndrzeInO 2015

Piotr Hewiński, Marcin Żółtowski, Olimpia Gawrońska- III miejsce w III rundzie Pucharu Stargardu 2015 w Marszach na Orientację  – AndrzeInO 2015

Martyna Tomczyk, Weronika Wasik- II miejsce w IV rundzie Pucharu Stargardu 2015 w Marszach na Orientację  – AndrzeInO 2015

Martyna Tomczyk-
          I miejsce
w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu matematycznego dla uczniów szkół podstawowych powiatu stargardzkiego „Dużo myślenia to dużo zabawy”

         I miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Stargardu 2015 w Marszach na Orientację  

Weronika Wąsaty IV b, Aleksandra Szcześniak- V a- I miejsce zespołowo w XXXII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Ocalić od zapomnienia” „Patriotyzm”

Weronika Wąsaty IV b- I miejsce indywidualnie w XXXII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Ocalić od zapomnienia” „Patriotyzm”

Aleksandra Szcześniak- V a- I miejsce indywidualnie w XXXII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Ocalić od zapomnienia” „Patriotyzm”

Jakub Koko VI b, Warnieło Oliwier VI b, Igor Sek VI c, Maciej Stencel VI c, Maciej Kudła VI c, Jakub Kudła VI d, Michał Glapka V d, Marcel Wilczyński VI d- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Maciej Stencel VI c, Maciej Kudła VI b, Jakub Kudła VI d, Oliwier Sokoliński VI c, Jakub Koko VI d, Mateusz Mikołajczyk VI d, Dawid Szydłowski VId , Jakub Falba VI c, Nikodem Kaszubski VIc- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej

Oliwia Wojtkowiak- VI b- I miejsce w III Konkursie Matematycznym „Matikon” dla uczniów szkół podstawowych Powiatu Stargardzkiego

Błażej Antończak VI b-

         II miejsce w III Konkursie Matematycznym „Matikon” dla uczniów szkół podstawowych Powiatu Stargardzkiego
         II miejsce w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Have fun with English”

Martyna Straszewska- VI c-

             II miejsce  w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych powiatu stargardzkiego „Dużo myślenia to dużo zabawy”
            III miejsce w III Konkursie Matematycznym „Matikon” dla uczniów szkół podstawowych Powiatu Stargardzkiego

Oliwia Wojtkowiak- VI b, Martyna Straszewska- VI c, Błażej Antończak VI b-

I miejsce zespołowo w III Konkursie Matematycznym „Matikon” dla uczniów szkół podstawowych Powiatu Stargardzkiego

Anna Okraj- I miejsce w kategorii szkół podstawowych w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom

Oliwia Wojtkowiak, Martyna Tomczyk, Anna Okraj- I miejsce zespołowo w 48 edycji Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego Uczniów Szkół Podstawowych

Oliwia Wojtkowiak-I miejsce indywidualnie- w 48 edycji Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego Uczniów Szkół Podstawowych

Anna Okraj- III miejsce indywidualnie w 48 edycji Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego Uczniów Szkół Podstawowych

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

ZESPÓŁ WOKALNY-I miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Adrianna Borucka(solistka, kl. V a) I miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Gabrysia Marciniak- (solistka, kl. III a) II miejsce  w Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Hubert Zielski- I miejsce w Turnieju o Tytuł Mistrza Szachowego Szkół Podstawowych.

Klaudia Ziała I miejsce w konkursie języka polskiego XI Potyczki z Językiem Polskim

Anna Okraj- III miejsce w konkursie języka polskiego XI Potyczki z Językiem Polskim

Eryk Pedersen, Stanisław Rrzeszut, Błażej Antonczak- II miejsce zespołowo
w XIV Miejskim Konkursie Języka Angielskiego

Michalina Zajac, Lilianna Terlecka, Joanna Drozd, Katarzyna Laskowska, Gabriela Skibińska, Hanna Jaruzel, Aleksander Tymkiewicz, Antoni Stefański, Ignacy Budzowski, Konrad Błaszczyk, Filip Łoń, Michał Momot- I miejsce zespołowo w turnieju sprawnościowym klas I „Ale frajda z Mikołajem”

Wiktor Pankiewicz, Alan Sznajder, Borys Zedelski, Karol Kalaga, Konrad Sokoliński, Oskar Stefański, Maciej Karpiński, Weronika Czeronko, Gabriela Marciniak, Alicja Świerczyńska, Zuzanna Piotrowska, Anita Doroń, Natalia Łabuń- III miejsce zespołowo w turnieju sprawnościowym klas II „Ale frajda z Mikołajem”

Anna Mączka-

       I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5 „Myślę, liczę, tworzę”

       I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Klas 5 „Matematyczne ogniwo”

Krzysztof Król-  II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5 „Myślę, liczę, tworzę”

Anna Mączka, Krzysztof Król, Jędrzej Matkowski -
         I miejsce zespołowo
w XII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5 „Myślę, liczę, tworzę”

         I miejsce zespołowo w X Międzyszkolnym Konkursie Klas 5 „Matematyczne ogniwo”

Zuzanna Kozak, Nikola Orzechowska, Maksymilian Podgórski- II miejsce espoowow XXII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas III „Matematyka na wesoło”

Marcin Żółtowski-  I miejsce w kategorii szkół podstawowych w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Nikola Zygmuntowicz, Natalia Pilarczyk, Amelia Klubikowska, Julia Zygmuntowicz - I miejsce zespołowo w XIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Stargardzie pod hasłem „Czy znasz swoje miasto?”

Klaudia Jeziorowska- GRAND PRIX „Złote Jajo” w  Międzyszkolnym Konkursie Wielkanocnym „Pisanka 2016”

Piotr Gil- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wielkanocnym „Pisanka 2016”

Zosia Biały, Hubert Jaruzel, Radek Kinasz- I miejscezespołowo w XV Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Utwory znane i nieznane”

Zosia Sobolewska- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III „Witamy w Wierszolandii”- w poziomie klas I

Adam Langner- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III „Witamy w Wierszolandii”- w poziomie klas II

Weronika Waszczyk- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III „Witamy w Wierszolandii”- w poziomie klas III

Lidia Iwańkowicz, Zuzanna Materac, Julia Wilkosz, Emilia Wardal, Klaudia Ziała, Anna Okraj- I miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym  kl. IV-VI

Zuzanna Materac- III miejsce indwidualnie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym kl. IV-VI w poziomie klas IV

Julia Wilkosz- III miejsce indywidualnie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym kl. IV-VI w poziomie klas V

Klaudia Ziała-
     III miejsce indywidualnie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym kl. IV-VI w poziomie klas VI 

      I miejsce w konkursie języka polskiego XI Potyczki z Językiem Polskim

Amelia Kosiedowska, Łucja Zofińska, Joanna Drozd- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Klas Pierwszych „Książka uczy i bawi”

Anna Mączka- II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczne wakacje 2016”

Natalia Łabuń, Zuzanna Kozak- III miejsce zespołowo w Międzyszkolnym Konkursie „Bajkowy Świat Kornela Makuszyńskiego”

Stanisław Rzeszut, Jakub Falba, Marcek Wojciak- I miejsce zespołowo w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym

Stanisław Rzeszut- I miejsce indywidualnie w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

     KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Alfik matematyczny 2014

Anna Mączka-4 c- –LAUREATKA (wygrała obóz matematyczny )

wynik bardzo dobry- Oliwia Wojtkowiak –5b

wynik dobry:

Krzysztof Król – 4c , Błażej Antończak – 5b, Bartosz Benc – 3a

  • Alfik humanistyczny

KLASY II

Kamila Kunicka – 27 miejsce w województwie

Weronika Bolechowska  – 84 miejsce w województwie

Maksymilian Podgórski  –109 miejsce w województwie

KLASY III

wynik BARDZO DOBRY uzyskali:

 Alicja Pyfel-           5 miejsce w województwie

Weronika Białek- 17 miejsce w województwie
Eliza Słojkowska- 22 miejsce w województwie
Aniela Pac- Pomarnacka –  45 miejsce w województwie              

Amelia Dudkowska- 81 miejsce w województwie

Zuzanna Materac-    81 miejsce w województwie

Kamil Wnuk-            81 miejsce w województwie

wynik DOBRY uzyskała: Natalia Krawczyk-  157 miejsce w województwie

  •  Omnibus Humanistyczny

KLASY II

Kamila Kunicka-wynik DOBRY

KLASY III

Alicja Pyfel - LAUREATKA

wynik BARDZO DOBRY:

Eliza Słojkowska, Zuzanna Materac, Bartosz Fojut, Kamil Wnuk

wynik DOBRY :Amelia Dudkowska

  •  Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO PLANETA 

 WYRÓŻNIENIE

Tytus Sarnecki, Maja Hrycan, Martyna Tomczyk, Karina Wleklińska, Oliwia Wojtkowiak, Martyna Straszewska, Oliwier Sokoliński, Aleksandra Kosowska, Weronika Kramer, Julia Smagowicz, Wiktoria Budzowska, Jakub Falba, Miłosz Kulawiak

DYPLOM  UZNANIA

Nikola Madusiok, Maciej Lew, Anna Okraj, Błażej Antończak, Michał Pokaczajło, Aleksandra Wyszczelska, Klaudia Ziała

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE

Klasy IV

Jagoda Kot- 41 w woj., 368 w kraju

Eryk Pedersen- 50 w woj., 468 w kraju

Mateusz Sawicki- 67 w woj., 575 w kraju

Emilia Klejnowska- 99 w woj., 846 w kraju
 

Klasy V

Błażej Antończak-15 w woj., 205 w kraju

Klaudia Ziała-      59 w woj., 505 w kraju

Martyna Tomczyk-73 w woj.,602w kraju

Oliwia Wojtkowiak- 82 w woj., 687w kraju

Martyna Tomczyk-V b wynik bardzo dobry, 7 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAKS

Oliwia Wojtkowiak-V b wynik bardzo dobry, 11 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAKS

Krzysztof Kamiński-VI d - WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Niektórzy lubią poezję” 

        ​KONKURSY  WOJEWÓDZKIE

 

Wiktoria Budzowska-VI c LAUREATKA KONKURSU MATEMATYCZNEGO ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Oliwia Wojtkowiak- V b FINALISTKA KONKURSU MATEMATYCZNEGO    

ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Szymon Klimczak-IV c I miejsce wojewódzkim konkursie ekologicznym „Kto jest Eco- ten zajdzie daleko”-
                                        II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Leśni Mieszkańcy Puszczy Goleniowskiej” -

Martyna Badziąg- VI III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Leśni Mieszkańcy Puszczy Goleniowskiej”

Klasa III B -I miejsce w XIV Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej dla uczniów województwa zachodniopomorskiego-

Aniela Pac- Pomarnacka-III b nagroda aktorska w XIV Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej dla uczniów województwa zachodniopomorskiego

        KONKURSY  POWIATOWE

 

Wiktoria Budzowska-VI c I miejsce indywidualnie w konkursie matematycznym "Dużo myślenia, to dużo zabawy„-

Wiktoria Budzowska, Max Van Boekel-VI a, Kacper Jaśkiewicz-VIb - I miejsce zespołowo w konkursie matematycznym "Dużo myślenia, to dużo zabawy„-

Katarzyna Przeworska-VI c III  miejsce w VIII Powiatowym Konkursie na Komiks  "Mój ulubiony bohater literacki epoki XX- lecia międzywojennego”

Łukasz i Jakub Kijek, Bartosz Igielski, Michał Glapka, Mateusz Mikołajczyk, Jakub Kudła, Wiktor Polyakov, Adrian Piwowarczyk, Michał Dzideczek, Kacper Jaśkiewicz -II miejsce zespołowo w w XVI Drużynowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Stargardzkiego w kategorii chłopców szkół podstawowych 

Stanisław Piecychna-VI d, Paweł Pelikan-VI d, Kacper Kasprzyk-VI d, Jedrzej Flas-VI d, Kacper Ludko-VI c, Tomasz Purczyński-VI c - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców 

Oskar Hereda-VI d, Paweł Pelikan-VI d - III miejsce zespołowow Mistrzostwach Powiatu
w Tenisie Stołowym Chłopców  

Igor Sęk (V C), Kacper Kasprzyk (VI d), Paweł Pelikan (VI d), Filip Lichaczow (VI d)
III miejsce w mistrzostwach powiatu w drużynowych biegach przełajowych

Michał Dzideczek, Tomasz Purczyński, Adrian Piwowarczyk, Dawid Rostkowski
uczniowie kl. VI c - III miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych  Biegach Przełajowych Chłopców

Oskar Hereda-VI c, Adrian Piwowarczyk-VI c, Michał Dzideczek-VI c, Oliwier Warnieło-V b -
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafecie 4x 100 m chłopców

Weronika Kramer (V d), Magdalena Pawelec (VI c), Julia Maślanka (VI d), Marta Pułka (VI d), Natalia Drapińska (VI d), Martyna Badziąg (VI d), Martyna Król (VI d)-
III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Mini Piłki Siatkowej-

         ​KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

 

Krzysztof Kamiński-VI d - II miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Języka Polskiego

Krzysztof Kamiński-VI d, Aleksandra Herbko-VI b, Malina Nowicka-VI c - II miejsce zespołowo
w Międzyszkolnym Konkursie  X Potyczki z Językiem Polskim.

Adrianna Borucka-IV a, Emilia Wardal- IV e, Klaudia Ziała-V d, Anna Okraj-V c, Aleksandra Herbko-VI b, Malina Nowicka-VI c - I miejsce zespołowo w Konkursie Ortograficznym klas IV-VI

Aleksandra Herbko-VI b - II miejsce w Konkursie Ortograficznym klas IV-VI
w poziomie klas VI
 

Adrianna Borucka-IV a, Klaudia Ziała-V d , Malina Nowicka-VI c - II miejsce zespołowo
w międzyszkolnym konkursie "Ortofrajda„

Klaudia Ziała-V d- I miejsce w Konkursie Ortograficznym klas IV-VI w poziomie klas V

                                 II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Ortofrajda„ w poziomie klas V

Adrianna Borucka-IV a- II miejsce w Konkursie Ortograficznym klas IV-VI  w poziomie klas IV

                                         II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Ortofrajda" w poziomie klas IV

Krzysztof Król- I miejsce w XXVII minizawodach matematycznych dla uczniów klas IV

Anna Mączka- II miejsce XXVII minizawodach matematycznych dla uczniów klas

Krzysztof Król-IV c, Anna Mączka-IV c, Julia Wilkosz-IV a -I miejsce zespołowo w XXVII minizawodach matematycznych dla uczniów klas IV

Wiktoria Budzowska- VI c, Maja Hrycan- VI a, Kacper Jaśkiewicz-VI b- I miejsce zespołowo
w konkursie matematycznym "Matikon„

Martyna Straszewska- I miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5 "Myślę, liczę, tworzę"

Oliwier Sokoliński- III miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5 "Myślę, liczę, tworzę"

Martyna Straszewska- V a, Oliwier Sokoliński- V c, Błażej Antończak- V b - I miejsce zespołowo w XI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5 "Myślę, liczę, tworzę"

Jakub Falba-V c, Jędrzej Flas –VI d, Wiktoria Budzowska- VI c- I miejsce zespołowo 
w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym Szkół Podstawowych

Piotr Udzik -VI d, Malina Nowicka –VI c, Inez Borkowska- VI b- III miejsce zespołowo
w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym Szkół Podstawowych-

K. Wnuk –III e, A. Pac-Pomarnacka-III b, S. Lewandowska - III d A. Bańkowska –III e- II miejsce zespołowo w Turnieju o Puchar Małego Ekologa 

Anna Mączka- IV c, Michał Glapka- IV d, Aleksandra Piekarska-IV b - II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy pod hasłem: „Zdrowy Świat – Zdrowy Człowiek” 

Weronika Czeronko- II a, Zuzanna Kozak- II a, Oliwia Kostecka- II d- II miejsce zespołowo w  XIV międzyszkolnym konkursie literackim "Utwory znane i nieznane„

Radosław Kaczmarczyk- III b- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Mikołaju Koperniku dla klas III

Klaudia Ziała – V d  II miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „This is Britain”" 

Oliwia Wojtkowiak – V b- III miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „This is Britain”"

Alicja Fatalska- III b - I miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Witamy
w Wierszolandii"
w poziomie klas III 

Natalia Łabuń- II a - II miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Witamy w Wierszolandii" w poziomie klas II

Hanna Pardus- II a, Stanisław Sobolewski- II d - I miejsce zespołowo międzyszkolnym konkursie pt. ,,Jestem bezpieczny„

Aleksandra Bańkowska-III e - I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym  "STARGARD- MOJE MIASTO„ 

Adrianna Borucka-IV a I miejsce w VII Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze kolędowanie”  w kat. soliści kl. I-III 

Adrianna Bąk- V c - III miejsce w VII Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze kolędowanie” w kat. soliści kl. IV-VI 

Zespół  Wokalny -II miejsce w VII Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze kolędowanie”
w kat. zespoły kl. IV-VI

Maria Kur – III b- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa”

Julia Wierzchowska– II c- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Zbiorniki wodne w mojej okolicy”

Zuzanna Orzechowska-II b- II miejsce w Międzyświetlicowym konkursie plastycznym ,,Książka Twoim Przyjacielem”

Barbara Poniżnik - III miejsce w V Międzyświetlicowym konkursie plastycznym ,,Warzywno-Owocowy Zawrót Głowy”

Krzysztof Król – 22 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie biblijnym „Biblia i przypowieści biblijne” 

Sebastian Duniecki – 26 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie biblijnym „Biblia i przypowieści biblijne” 

Międzyszkolne zawody sportowe klas I ,,Ale frajda z Mikołajem" - II miejsce zespołowo Reprezentacja w składzie: Zuzanna Kozak II a,  Weronika Czeronko II a,  Karol Kalaga II a, Wiktor Wieczorek II a, Alicja Świerczyńska II a, Wowk Hubert II b, Karpiński Maciej- II b, Bacia Natalia- II b, Duda Weronika- II b, Pilarczyk Natalia- II b, Wiktor Pankiewicz- II b 

Międzyszkolne zawody sportowe klas II „Ale Frajda z Mikołajem” - III miejsce drużynowo Reprezentacja w składzie: Weronika Bolechowska-II c, Natalia Buryta-II c, Martyna Jaśków- II c, Maksymilian Podgórski- II c, Patryk Wiśniewski- II c, Oliwia Kostecka- II d, Klaudia Suwińska-  IId, Natalie Szejny- II d, Alan Kamiński- II d, Borys Zedelski- II d, Hubert Groński- II d 

  Bartosz Książek, Marcel Mendes- Dudziński, Łukasz Kijek, Jakub Król, Bartosz Szymon Podgórski, Paweł Chamernik, Paweł Wojciechowski, Jakub Skibiński, Wojciech Frankowski - III miejsce zespołowo w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2005 

 


OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR” 2014

Kl. II:
LAUREAT: Adrianna Jużyk-II b
                    Aniela Pac- Pomarnacka- II b

WYNIK BARDZO DOBRY:  Alicja Fatalska- II b                                             

WYRÓŻNIENIE: Bartosz Fojut- II e
                         Anastazja Kołoda- II b
                         Aleksandra Chmielewska- II b
                         Zuzanna Materac- II c

KL. III

WYRÓŻNIENIE: Jakub Wieczorek- III b
                               Anna Mączka- III c
                               Emilia Wardal- III e
                               Krzysztof Król- III c

KL. IV
WYNIK BARDZO DOBRY:  Mateusz Mikołajczyk- IV d

WYRÓŻNIENIE: Oliwia Wojtkowiak- IV b
                               Stanisław Rzeszut- IV c
                               Oliwier Sokolinski- IV c
                               Michał Pokaczajło- IV a
                               Maciej Stencel- IV c
                               Martyna Straszewska- IV a
                               Martyna Tomczyk- IV b

KL. V

WYRÓŻNIENIE: Wiktoria Budzowska- V c

KL. VI

WYRÓŻNIENIE: Przemysław Łabuń- VI a
                               Michał Maranda- VI c
                               Jakub Zięba- VI d
                               Jan Gąsiorek- VI c

Ogólnopolski Konkurs Matamatyczny "ALFIK":

  • PRZEMYSŁAW ŁABUŃ-kl. 6a-
                     uzyskał tytuł LAUREATA i tygodniowy pobyt na obozie "Łowcy talentów"
                         (3 miejsce w województwie, 12 w kraju)
  • wynik bardzo dobry uzyskali:
    Michał Pokaczajło- kl. 4a, 8 miejsce w województwie
    Oliwia Wojtkowiak- kl. 4b, 14 miejsce w województwie
    Martyna Tomczyk- kl. 4b, 15 miejsce w województwie
    Błażej Antończak- kl. 4b, 21 miejsce w województwie
  • wynik dobry uzyskali:
    Wiktoria Budzowska- - kl. 5c, 26 miejsce w województwie
    Michał Maranda- - kl. 6c, 18 miejsce w województwie
    Jakub Zięba- kl. 6d, 23 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO  PLANETA

Kategoria  MALUCH- KL. IV

Oliwia Wojtkowiak- I miejsce w szkole

wynik WYRÓŻNIENIE uzyskali:

Oliwier Sokoliński

Jakub Falba

Igor Sek

Nikola Madusiok

Anna Okraj

Dorota Durzyńska

Dominika Wardyńska

Martyna Tomczyk

Kategoria ADEPT- KL. V-VI

Julia Pakuła-I miejsce w szkole

wynik WYRÓŻNIENIE uzyskali:

Patrycja Falba

Sandra Markiewicz

Julia Kowalczyk

Wiktoria Budzowska

Joanna Frania

Aleksandra Wyszczelska

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

MAJA HRYCAN 5a--  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o życiu i twórczości Witolda Lutosławskiego „Spoko muzyka mistrza Lutosławskiego”

IGOR TRELA zajął III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym dla uczniów szkół muzycznych I-go stopnia.

Amelia Karol- OPB  I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Piękny las- zdrowe życie"

Amelia Szałęga- OPB  I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Piękny las- zdrowe życie„  

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

PRZEMYSŁAW ŁABUŃ-LAUREAT Konkursu Matematycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 i MICHAŁ MARAND FINALISTA Konkursu Matematycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Przemysław Łabuń - I miejsce
w XI wojewódzkim konkursie matematycznym "MATHS in ENGLISH"  dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych.

Przemysław Łabuń, Michał Maranda - I miejsce zespołowo w XI wojewódzkim konkursie matematycznym "MATHS in ENGLISH"  dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych.

I miejsce w kategorii klas I-III- klasa II b w XIII Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej
I miejsce w kategorii przedszkoli zajęła grupa 0c w XIII Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej

wyróżnienie w kategorii przedszkoli zajęła grupa 0b w XIII Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej

Ola Żółwińska- I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym Morskie opowieści

Ola SzcześniakLAUREAT Małego Konkursu Recytatorskiego- etap wojewódzki.

ALEKSANDRA SZCZEŚNIAK zdobyła wyróżnienie w IV międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Nie wyrastaj z marzeń"
o zasiegu wojewódzkim.
OLIWIA WOJTKOWIAK- KL. IV B ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE w kategorii szkół podstawowych w IX edycji regionalnego konkursu recytatorskiego poświęconego twórczości pisarzy ziemi szczecińskiej "Szczeciński Parnas".

JOANNA FRANIA- kl. VI c- II miejsce w XI Archidiecezjalnym KONKURSIE BIBLIJNYM "Spotkania ze św. Markiem"

JAN GĄSIOREK- kl. VI c- III miejsce
w XI Archidiecezjalnym KONKURSIE BIBLIJNYM "Spotkania ze św. Markiem"-

Staś Piecychna z klasy 5d za wiersz pt. Puszcza Białowieska oraz Hubert Balon z klasy 6c za wiersz pt. Dlaczego?otrzymali wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Literackim Niektórzy lubią poezję

KONKURSY POWIATOWE:

JULIA KOWALCZYK Z KLASY V C ZAJĘŁA I MIEJSCE w V Stargardzkim Turnieju Bajarza i Opowiadacza Legend.

Klasa III c - II miejsce w Powiatowych Spotkaniach Teatralnych "Złota Czara"

Joanna Frania, Jan Gasiorek, Gabriela Gionerka- II miejsce w VIII Potyczkach z Językiem Polskim

Joanna Frania- Wyróżnienie w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla Uczniów SP

Katarzyna Przeworska- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Komiks „Mój ulubiony bohater literacki w epoce Młodej Polski”.

Piotr Udzik, Paweł Pelikan- II miejsce zespołowo w Powiatowym Turnieju Futbolu Stołowego

Marta Waszczyk- wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje 2014”-
Hanna Pardus- wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje 2014”-
Klaudia Jeziorowska- wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje 2014”-

KONKURSY MIEJSKIE 

WIKTORIA BUDZOWSKA- II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas 5 "Myślę, liczę, tworzę".-

ALEKSANDRA WYSZCZELSKA- kl. V a( op. A. Kokolus), KACPER JASKIEWICZ- kl. V b WIKTORIA BUDZOWSKA- kl. V c, - I miejsce zespołowo w X Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas 5 "Myślę, liczę, tworzę".

MICHAŁ MARANDA- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Matikion”

PRZEMYSŁAW ŁABUŃ- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Matikion”

OLIWIA WOJTKOWIAK zajęła I miejsce w minizawodach matematycznych uczniów klas IV zorganizowanych przez SP5.
OLIWIA WOJTKOWIAK , MARTYNA TOMCZYK, Martyna Straszewska- zajęła I miejsce zespołowo w minizawodach matematycznych uczniów klas IV zorganizowanych przez SP5.

MARTYNA TOMCZYK- zajęła II miejsce w minizawodach matematycznych uczniów klas IV zorganizowanych przez SP5.

ANNA MĄCZKA, KRZYSZTOF KRÓL, JAKUB WIECZOREK zajęła II miejsce zespołowo w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym uczniów klas III "Matematyka na wesoło".

JOANNA FRANIA zajęła I miejsce w XX Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo- Ekologicznym "Czy znasz Morze Bałtyckie
i Wybrzeże Szczecińskie"

Reprezentacja szkoły w składzie: JOANNA FRANIA i PRZEMEK ŁABUŃ zajęła I miejsce zespołowo w XX Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo- Ekologicznym "Czy znasz Morze Bałtyckie i Wybrzeże Szczecińskie"

Reprezentacja w składzie: Marta Kempisty (6d), Patrycja Falba (VId), Daniel Chabowski (VI a) zajęła I miejsce w 46 Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym Uczniów Szkół Podstawowych

MARTA KEMPISTY zajęła I miejsce w 46 Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym Uczniów Szkół Podstawowych

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Anna Okraj kl. 4c, Klaudia Ziała kl. 4d, Malina Nowicka kl. 5c, Aleksandra Herbko kl. 5b, Joanna Frania kl. 6c oraz Sylwia Włodarczyk kl. 6d zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym kl. IV-VI

Klaudia Ziała z kl. 4d zajęła I miejsce w poziomie klas 4.

KATARZYNA PRZEWORSKA ZAJĘŁA II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Barwy jesieni" w kategorii szkół podstawowych (kl. IV-VI), którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury Stargardzie Szczecińskim.

MAŁGORZATA SUCHOWERSKA-3A- II miejsce w  konkursie plastycznym "Barwy jesieni" którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury Stargardzie Szczecińskim.

ALICJA PYFEL zajęła I miejsce w konkursie "Bezpieczny Powrót do Szkoły 2013" którego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie Szczecińskim.

JULIA KOWALCZYK-KL. V C-  I MIEJSCE w "Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Astrid Lindgren"

KAMIL SŁOJKOWSKI-KL. V C-  III MIEJSCE w "Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Astrid Lindgren".

MARTA WASZCZYK II b -II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa"

Zespół wokalny– I miejsce w  VI Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze kolędowanie”- w kat. zespoły

ADRIANNA BORUCKA   - II miejsce w VIII Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd,   Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych

ADRIANNA BĄK- II miejsce indywidualnie w VIII Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

MAJA ŚCIESIŃSKA- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Wisławy Szymborskiej i Czesława Miłosza

Adrianna Borucka II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Witamy w Wierszolandii” w poziomie klas III

Natalia Łabuń III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Witamy w Wierszolandii” w poziomie klas I

Julia Giera zdobyła wyróżnienie (regulamin konkursu nie przewiduje miejsc a tylko trzy równorzędne wyróżnienia) w VIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa nie tylko dla najmłodszych"

Anna Okraj- I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji Juliusza Słowackiego.

Łukasz Kijek- III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Spelling Master”

Antoni Łaszkiewicz- wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Spelling Master”

Amelia Dutkowska- I miejsce w IV Miedzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Warzywno- owocowy zawrót głowy”- w poziomie klas II                                         

SPORTOWE:

Reprezentacja szkoły w składzie: Marcel Jankowski, Daniel Chabowski, Przemysław Łabuń, Szymon Koszuta zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafecie 4 x 100m CHŁOPCÓW.
MARCEL MENDES- DUDZIŃSKI- tytuł najlepszego bramkarza w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Człopie rocznik 2005 ( trenuje w drużynie Brasildabola)

SZYMON DĘBIŃSKI – Wicemistrz Polski w Zapasach Młodzików Włodawa 2013 (kat. 42 kg) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Jakub Kalaga - ZŁOTY MEDAL w VII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński.

                          I miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora ZS nr 11
                                             w Koszalinie

HUBERT BALON- III miejsce w Mistrzostwach Polski Północnej w BJJ w Świnoujściu

POLA JAKUBIAK- II miejsce w Turnieju Zapaśniczym o Puchar Prezesa LKS Fenix

Julia Pakuła – I i III miejsce w Wojewódzkich Zawodach Karate

Bartłomiej Ryszka – III miejsce w Wojewódzkich Zawodach Karate

TANECZNE

ESTERA FRIEDENSBERG– I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w kategorii 12-13 E w Kostrzynie nad Odrą

KACPER NOGALSKI, PAULINA FLAK- I MIEJSCE W Turnieju Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński

JULIA TWORUS- II MIEJSCE w Turnieju Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński

CHYTRA KLAUDIA-  I miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński

GAWĘDA ERYK- III miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta  Miasta Stargard Szczeciński

Bartłomiej Igielski- 1 miejsce w Turnieju Tanecznym pod Patronatem Prezydenta miasta Stargardu Szczecińskiego,
                               2 miejsce w Aikido

Rozalia Zając- 2 miejsce w Turnieju Tanecznym pod Patronatem Prezydenta miasta Stargardu Szczecińskiego.

Miłosz Kulawiak- 2 miejsce w Turnieju Tanecznym pod Patronatem Prezydenta miasta Stargardu Szczecińskiego.

PAWEŁ MISIASZEKV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Międzyzdroje

                                 VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego

PŁYWACY:

Karol Kalaga-Ia, Maja Zedelska-2c, Amelia Pac- Pomarnacka-2b, Nel Górecka-2b, Amelia Budzowska-3a, Jakub Skibinski 3a, Łukasz i Jakub Kijek-3b, Aleksandra Wyszczelska-Va, Amelia Maćkowiak-3e

 

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR” 2013

wynik „bardzo dobry”

Jakub Wieczorek-
Oliwia Wojtkowiak-
Michał Pokaczajło-
Oliwier Sokoliński-
Martyna Straszewska-
Jakub Zięba-
Emilia Wardal-

  wynik „wyróżnienie”

  Anna Mączka-
  Aleksandra Pacoń-
  Krzysztof Król-
  Julia Wilkosz-  
  Mateusz Mikołajczyk -
  Błażej Antończak-
Tomczyk Martyna-
Bartosz Igielski-
Wiktoria Budzowska-
Max Van Boekel-
Michał Maranda-
Przemysław Łabuń
Julia Kocikowska
Rafał Alabrudziński
Marcin Mądry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY ALFIK MATEMATYCZNY I-III

WOJTKOWIAK OLIWIA – III B – Laureatka
Wynik bardzo dobry uzyskał - Błażej Antończak – III B,
 

ALFIK MATEMATYCZNY IV-VI

Maranda Michał, V c – wynik bardzo dobry –

Marcin Mądry,  – wynik dobry –

Łabuń Przemysław Va – wynik dobry-

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Ekologiczny „Eko- Planeta”-

wynik „bardzo dobry”

Anita Wowk- VI a
Wiktoria Malkiewicz- IV c

wyróżnienie

Paulina Hennig-VI c               

Daniel Dec-VI b

Rafal Alabrudziński- VI a

Julia Smagowicz- IV a

Miłosz Myślicki- IV a

Wiktoria Budzowska-IV c

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Adrianna Bąk- I miejsce w XII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Dozwolone do lat 19”-

 Patrycja Falba- WYRÓŻNIENIE w VII Ogólnopolskim  Konkursie Literackim „ Las – moja miłość”.-

Julia Nastalczyk- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poezji Marynistycznej„ Impresje Morskie 2013”-

Katarzyna Przeworska – WYRÓŻNIENIE w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Radość w moim życiu”-

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

Michalina Jakubiak kl. VI a –

                      II miejsce  oraz DYPLOM LAUREATA PUBLICZNOŚCI
w VIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości pisarzy Ziemi Szczecińskiej „Szczeciński Parnas”
                      WYRÓŻNIENIE w Małym Konkursie Recytatorskim (etap wojewódzki)-

Aleksandra Szcześniak-LAUREATKA Małego Konkursu Recytatorskiego- etap wojewódzki-

Natalia Urbańska- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Na rowerze ekologicznie i bezpiecznie”-

Julia Kocikowska- wyróżnienie za wiersz pt. Uśmiech w II Wojewódzkim Konkursie Literackim  Niektórzy lubią poezję-

Adrianna Bąk-   LAUREATKA przeglądu wojewódzkiego Piosenki Dziecięcej.-

Katarzyna Przeworska-  I miejsce w Konkursie Plastycznym „Owady 3 D” zorganizowanym przez ZUT Szczecin-

KONKURSY POWIATOWE

Małgosia Winnicka -II miejsce w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 2012/2013 dla Uczniów Szkół Podstawowych.

Weronika Szumska -III miejsce w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 2012/2013 dla Uczniów Szkół Podstawowych.

Teatr Melpomena- I miejsce w XIII Powiatowym Przeglądzie Teatralnym Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "Zaczarowana dorożka
                                 II miejsce
w XIII Powiatowych Spotkaniach Teatralnych „Złota Czara” -

KLASA  II C- II miejsce w XVIII Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych "Kurtynka” o

Casper Kubera- NAGRODA AKTORSKA w XVIII Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych "Kurtynka”

Katarzyna Przeworska- WYRÓŻNIENIE w II grupie średniej szkół podstawowych 9-12 lat w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgła nic złego nie zrobi nikomu!”

Anastazja Kołoda- WYRÓŻNIENIE w Małym Konkursie Recytatorskim- etap powiatowy

Aleksandra Żółwińska- I miejscew  IV Stargardzkim Turnieju Bajarza i Opowiadacza Legend-

Anna Pęciak- III miejsce w  IV Stargardzkim Turnieju Bajarza i Opowiadacza Legend-

Adrianna Zakrzewska- wyróżnienie w IV Stargardzkim Turnieju Bajarza i Opowiadacza Legend

KONKURSY MIEJSKIE

Weronika Szumska- I miejsce w poziomie klas VI w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Ortofrajda.-

Joanna Frania -II miejsce w poziomie klas V w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Ortofrajda.-

Malina Nowicka -I miejsce w poziomie klas IV w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Ortofrajda.

Weronika Szumska, Joanna Frania, Malina Nowicka zespołowo- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Ortofrajda.

Rafał Alabrudzinski- III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Języka Polskiego-

Klaudia Ziała- II miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas II-III z tytułem WiceMistrza-

Mateusz Rydzik, Weronika Szumska, Małgorzata Winnicka-  zespołowo I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Jeden z dziesięciu”-

Mateusz Rydzik – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „This is Britain”-

                               wyróżnienie

 w XI Miejskim Konkursie Języka Angielskiego w MDK

 Międzyszkolne konkursy recytatorskie, teatralne

Anna Pęciak – kl. VI c -II miejsce w XXIX Konkursie Poezji K. I. Gałczyńskiego „Ocalić od zapomnienia”

Adrianna Zakrzewska – VI c – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Wisławy Szymborskiej
i Czesława Miłosza

                                                   III miejsce
w I Międzyszkolnym  Konkursie Pięknego Czytania Prozy Astrid Lindgren 

Julia Kowalczyk- I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji Juliusza Słowackiego

Oktawia Wasiuczyńska- WYRÓŻNIENIE w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji Juliusza Słowackiego-

Oliwia Wojtkowiak- II miejsce w poziomie klas III w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III "Witamy
w Wierszolandii"

Miłosz Tomaszewski- III miejsce w poziomie klas II w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III "Witamy
w Wierszolandii"
.

Aniela Pac- Pomarnacka  WYRÓŻNIENIE w poziomie klas I w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III "Witamy w Wierszolandii”-

Klaudia Ziała- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Mikołaju Koperniku-

Martyna Tomczyk-  III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Mikołaju Koperniku

Małgorzata Winnicka- Wyróżnienie w konkursie j. angielskiego „English is my hobby-

Międzyszkolne konkursy matematyczne

PRZEMYSŁAW  ŁABUŃ- I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5 "Myślę, liczę, tworzę".

PRZEMYSŁAW  ŁABUŃ, MICHAŁ MARANDA, JAKUB ZIĘBA-
zespołowo- I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie matematycznym Klas 5 "Myślę, liczę, tworzę".

Paulina Hennig- I miejsce w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "Dużo myślenia, to dużo zabawy".

Marcin Mądry- II miejsce w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "Dużo myślenia to dużo zabawy„-

Paulina Hennig, Marcin Mądry, Rafał Alabrudziński, Aleksandra Gosik, Anita Wowk, zespołowo I miejsce 
w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Dużo myślenia, to dużo zabawy".

Michał Pokaczajło, Martyna Straszewska, Mateusz Mikołajczyk zespołowo III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym-

Rafał Alabrudziński- III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym Szkół Podstawowych

Rafał Alabrudziński, Hubert Gąsiorek, Marcin Mądry- zespołowo II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym Szkół Podstawowych

Michał Maranda, Jakub Zięba, Kaja van Boekel- zespołowo I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczne ogniwo”

Michał Maranda, II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczne ogniwo”-

Martyna Tomczyk, Anna Okraj, Julia Bógdał - zespołowo II miejsce
w międzyszkolnym konkursie wiedzy ekologicznej pt."Eko- Detektyw",  dla dzieci uczęszczających do świetlic szkolnych

Konkursy Plastyczne

Natalia Urbańska– I miejsce w Międzyszkolnym Przeglądzie Plastycznym „11- listopada wolność w bieli i czerwieni” w kat. szkoły podstawowe

Katarzyna Przeworska – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Podaruję Ci Anioła”        

Estera Friedensberg –wyróżnienie w Międzyszkolnym Przeglądzie Plastycznym -„11 listopada – wolność w bieli i czerwieni”

Nina Borutyńska- II miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym „Złota polska jesień”.

Aleksandra Bańkowska , Oliwia Pacer , Remigiusz Sawicki -wyróżnienia w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Bezpieczny powrót do szkoły” -

 Remigiusz Sawicki 3b- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ”Kartka Bożonarodzeniowa”-

Martyna Straszewska - 3a – II miejsce, w kategorii klas I-III w II edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego  "Nałogom- NIE!!"

Łukasz Cocyk  - 5b- II miejsce w kategorii klas IV-VI w II edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „ Nałogom – Nie”

Maja Ściesińska – 3c, Barbara Waszczyk  i Eryk Gawęda – 3d           
                             wyróżnienia
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  „Kapelusz Pippi”.

 Alicja Fatalska-    I miejsce w poziomie kl. I w konkursie plastycznym „Warzywno- owocowy zawrót głowy”

Julia Bógdał-    I miejsce w poziomie kl. III w konkursie plastycznym „Warzywno- owocowy zawrót głowy”    

Karina Wleklińska- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony bohater książkowy”

Julia Pankiewicz, Martyna Tomczyk- wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony bohater książkowy”

Osiągnięcia sportowe

Zawody sportowe „Ale frajda” III m w poziomie klas I-

Kl. 1 d – Amelia Dudkowska, Zuzanna Ziemba, Cezary Marciniak, Kacper Mazik,

Kl. 2 a – Amelia Budzowska, Rafał Grzeszczuk, Małgorzata Suchowerska,  Alicja Włodarczyk,

Kl. 2b  - Marcel Mendez-Dudziński, Julia Słupska, Jakub Wieczorek

Zawody sportowe „Ale frajda” II m w poziomie klas IV

Kacper Kasprzyk, Adrian Piwowarczyk,Filip Lichaczow, Tomasz Purczyński, Maurycy Kowalczuk, Dawid Rostkowski, Zuzanna Banasik, Inez Borkowska, Julia Ościak, Marta Pułka, Malina Nowicka, Michalina Balcerak, Marcelina Balcerak  

II miejsce w turnieju piłki nożnej chłopców z okazji nadania kompleksowi obiektów sportowych Gimnazjum nr 2 imienia Danuty Piecyk-

Mateusz Orlik, Filip Kaczmarek, Kacper Kałuziak, Kacper Sikorski, Oliwier Piszczek, Daniel Rostkowski, Paweł Pelikan, Oskar Sęk, Dominik Stolarczyk

Kacper Szwaciński- kl. 3 c - I miejsce w Turnieju piłki nożnej  „ O Puchar Gryfa”  

Kacper Szwaciński , Jakub i Maciej Kudła – kl. 3 c  - I miejsce w Turnieju Mikołajkowym o „Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński” 

Turystyka-

  • III Runda Pucharu Stargardu w Marszach na Orientację „Jesionki 2012”

I miejsce – A. Stalinger, N. Kosowska, P. Król

II miejsce –A. Pęciak, J. Zarzeka, O. Wasiuczyńska                                                   

III miejsce – P. Hennig, D. Stolarczyk, O. Wójciak      

  • Indywidualna Klasyfikacja Pucharu Stargardu w Marszach na Orientację

I miejsce – O. Wasiuczyńska

II miejsce – P. Hennig             

III miejsce – D. Stolarczyk

  • Zimowy Rajd na Orientację „ZINO 2012”

I miejsce – A. Stalinger,  P. Król

Aleksandra Stalinger, Patrycja Król zespołowo- I miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie „Stargard wczoraj i dziś”-

AIKIDO  - Emilia Wardal – kl. 2 e

PŁYWACY – A. Budzowska – 2a,
A. Maćkowiak- 2e, Sz. Kaźmierczak – 3d,
M. Pokaczajło – 3a, A. Wyszczelska – 4a,
O. Wojtkowiak – 3b, M. Mikołajczyk – 3d, 
A. Wowk-6a, W. Szumska- 6b,
J. Juchniewicz- 6 b

TANCERZE:

Eryk Gawęda – 3d- II miejsce - w Turnieju Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta  Stargard Szczeciński

Mateusz Gralak-5 d- I miejsce w Turnieju „Wschodzących Gwiazd” Szkoły Tańca Alfa- Astra
                                  I miejsce w Zimowym Turnieju Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego
w kat. 10-11 lat, pary

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012


Międzynarodowy Konkurs "Kangur matematyczny 2012"

KLASY II:
1. Antończak Błażej LAUREAT
2. Wojtkowiak Oliwia wynik BARDZO DOBRY
3. Mikołajczyk Mateusz wynik WYRÓŻNIENIE
4. Pokaczajło Michał wynik WYRÓŻNIENIE
5. Tomczyk Martyna wynik WYRÓŻNIENIE
KLASY III:
1. Budzowska Wiktoria wynik WYRÓŻNIENIE
2. Hrycan Maja wynik WYRÓŻNIENIE
3. Sarnecki Tytus wynik WYRÓŻNIENIE
4. Jaśkiewicz Kacper wynik WYRÓŻNIENIE
KLASY IV:
1. Łabuń Przemysław wynik BARDZO DOBRY
2. Maranda Michał wynik WYRÓŻNIENIE
3. Zięba Jakub wynik WYRÓŻNIENIE
KLASY V:
1. Hennig Paulina wynik WYRÓŻNIENIE
2. Mądry Marcin wynik WYRÓŻNIENIE
KLASY VI:
1. Pospiech Jakub wynik BARDZO DOBRY

Konkursy ogólnopolskie:

"ALFIK MATEMATYCZNY 2011"

Klasy trzecie:
1. Wojtkowiak Oliwia - wynik DOBRY - 22 miejsce w województwie
2. Hrycan Maja - wynik DOBRY - 23 miejsce w województwie
Klasy czwarte:
1. Łabuń Przemysław - laureat - 4 miejsce w województwie, 27 - w kraju
2. Maranda Michał - wynik DOBRY - 54 miejsce w województwie
3. Gąsiorek Jan - wynik DOBRY - 54 miejsce w województwie
Klasy piąte:
1. Mądry Marcin - wynik DOBRY - 48 miejsce w województwie
2. Alabrudziński Rafał - wynik DOBRY - 63 miejsce w województwie
Klasy szóste:
1. Pułka Maciej - wynik BARDZO DOBRY - 46 miejsce w województwie
2. Pospiech Jakub - wynik BARDZO DOBRY - 54 miejsce w województwie
PRZEMEK ŁABUŃ- laureat Konkursu Gier Matematycznych i Logicznych- zajął III miejsce w finale krajowym eliminacji do XXVI Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych w kategorii CM.
ARTUR DĄBROWSKI- zajął I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Kominkalia"
Weronika Skowrońska, Gabriela Gonerka bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko- Planeta

Konkursy wojewódzkie

MICHALINA JAKUBIAK- zajęła III miejsce w Małym Konkursie Recytatorskim - etap wojewódzki- kat.kl. IV-VI oraz III miejsce w regionalnym konkursie recytatorskim poświęconym twórczości pisarzy Ziemi Szczecińskiej "Szczeciński Parnas"
ALEKSANDRA ŻÓŁWIŃSKA - zajęła III miejsce w Małym Konkursie Recytatorskim - etap wojewódzki- kat. kl. I-III
Klasa III a - zajęła I miejsce w kategorii kl. I-III w XI Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej za spektakl "O św. Wojciechu prawda i legenda"
BARTOSZ ZIĘBA- zajął III miejsce w IV Edycji Wojewódzkiego Konkursu "Zdążyć przed powodzią" w kategorii opowiadanie

Konkursy powiatowe

Teatr Melpomena- zajął III miejsce w XI Powiatowych Spotkaniach Teatralnych "Złota Czara 2012"
Julia Nastalczyk i Michalina Jakubiak zdobyły nagrody aktorskie za przedstawienie "Złota kaczka" w XI Powiatowych Spotkaniach Teatralnych "Złota Czara 2012"
Zespół wokalno- instrumentalny zajął I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Piosenki o zdrowiu w kat. szkół podstawowych
Reprezentacja w składzie: Sadowski M., Sadowski J., Banasik K., Zięba B., Pułka M., Żak B., Nguyen J., Jackiewicz Ł., Jelonek O., Warnieło Sz. zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce siatkowej chłopców
Reprezentacja w składzie: Banasik K., Pospiech J., Blacharski M., Flak P. zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafecie 4 x 100 chłopców
Reprezentacja w składzie: Blacharski Maciej, Pospiech Jakub, Kałuziak Paweł, Banasik Kacper, Flak Przemysław, Orlik Mateusz, Sęk Oskar zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym

Konkursy międzyszkolne

PAULINA HENNIG- zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5"Myślę, liczę, tworzę"
Reprezentacja w składzie: Paulina Hennig, Marcin Mądry, Przemek Łabuń- zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas 5 "Myślę, liczę, tworzę"
Reprezentacja klas VI w składzie: Jakub Pospiech, Łukasz Jackiewicz, Kacper Trzeciak, Maciej Pułka, Jan Piecychna, Jędrzej Sadowski zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Dużo myślenia to dużo zabawy"
Reprezentacja w składzie:
w części matematycznej: Jakub Pospiech, Marcin Mądry
w części sportowej: Oliwia Roszak, Szymon Wojciechowski, Julia Nastalczyk, Bartosz Żak, Sandra Chodak, Wiktor Taraszkiewicz- zajęła II miejsce w XI edycji zawodów matematyczno- sportowych "Spotkajmy się w Trójce"
I miejsce w XXIV Międzyszkolnych Minizawodach Matematycznych Uczniów Klas IV - zespół w składzie: Łabuń Przemysław, Maranda Michał, Zięba Jakub
Jakub Zięba -I miejsce indywidualnie w XXIV Międzyszkolnych Minizawodach Matematycznych Uczniów Klas IV
Przemysław Łabuń - III miejsce indywidualnie w XXIV Międzyszkolnych Minizawodach Matematycznych Uczniów Klas IV
Reprezentacja w składzie: ADRIANNA MIELCARSKA, MACIEJ PUŁKA, MATEUSZ GRZYWACZ zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "Jeden z Dziesięciu"
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Tytus Sarnecki, Julia Kiraga, Julia Smagowicz, Wiktoria Budzowska zajęła III miejsce w XI Międzyszkolnym "Turnieju Małego Ekologa"
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Patrycja Falba, Oliwia Teśka, Sylwia Włodarczyk zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy "Zdrowy świat- zdrowy człowiek"
Maciej Pułka- zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym uczniów szkół podstawowych
ANNA PĘCIAK- zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Wisławy Szymborskiej i Czesława Miłosza oraz I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji Juliusza Słowackiego "Tęcza blasków promienista…"
OLIWIA ROSZAK- zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji K. I. Gałczyńskiego "Ocalić od zapomnienia"
ADRIANNA ZAKRZEWSKA- zajęła I miejsce w III Stargardzkim Turnieju Bajarza i Opowiadacza Legend oraz III miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Adama Mickiewicza w kategorii szkół podstawowych
WIKTORIA BARTOSZEWSKA- zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ale jaja" w kategorii kl. IV-VI
MARTYNA BADZIĄG- zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie dla wychowanków świetlic na najciekawszy plakat pod hasłem: ZIELONY ŚWIAT- ZIELONY DOM oraz I miejsce w międzyszkolnym konkursie dla wychowanków świetlic na ilustrację do wierszy Juliana Tuwima
KLAUDIA ZIAŁA- zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas I-III
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Anna Okraj, Klaudia Ziała, zajęła II miejsce w Konkursie Ortograficznym Klas II-III
Weronika Szumska- II miejsce w Miedzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w kat. kl. IV-VI
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Klaudia Ziała, Weronika Kramer, Maja Ściesińska zajęła III miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Literackim klas II "Utwory znane i nieznane"
MAJA HRYCAN- zajęła III miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III "Witamy w Wierszolandii" w poziomie klas III
BŁAŻEJ ANTOŃCZAK- zajął III miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III "Witamy w Wierszolandii" w poziomie klas II
Reprezentacja w składzie: ANNA OKRAJ i MARTYNA TOMCZYK zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Europejska podróż po krainie baśni i bajek"
Miłosz Kulawiak- I miejsce w konkurs plastycznym "Warzywno- owocowy zawrót głowy" - w poziomie kl. II
Martyna Badziąg- II miejsce w konkurs plastycznym "Warzywno- owocowy zawrót głowy" - w poziomie kl. III
Amelia Budzowska- III miejsce w konkurs plastycznym "Warzywno- owocowy zawrót głowy" - w poziomie kl. I
Martyna Sikora- zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Nałogom- NIE!"-kat. kl. I-III
Natalia Urbańska- zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Nałogom- NIE!"-kat. kl. IV-VI
Marta Kempisty - zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Nałogom- NIE!"-kat. kl. IV-VI
Aleksandra Stalinger- zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pies czyli kot"
Zespół wokalno-instrumentalny zajął II miejsce w IV Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "NASZE KOLĘDOWANIE" w kategorii Zespoły klasy IV-VI oraz zdobył nagrodę specjalną za najlepiej wykonaną kolędę obowiązkową w kategorii zespołów w IV Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "NASZE KOLĘDOWANIE"
Reprezentacja w składzie: Purczyński T., Rostkowski D., Pelikan Paweł, Kasprzyk K., Jaśkiewicz K., Flas J., Lichaczow F., Pelikan Piotr zajęła II miejsce w XII turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"
Reprezentacja w składzie: Klejnowska E., Wojtczak A., Kucharczyk H., Podcaba M., Tworus J., Stefańska M., Igielski B., Kałuziak M., Kutelski T., Mendes- Dudziński M., Wieczorek K., Zielski H- zajęła III miejsce w turnieju sprawnościowym klas I "Ale Frajda z Mikołajem"
Reprezentacja w składzie: Żółwińska A., Hrycan M., Roszak M., Litwinowicz K., Van Boekel M., Sarnecki T., Myślicki M., Mikołajczyk M., Koko J., Wyszczelska A., Zdanowska ., Greser N., Warnieło O.- zajęła III miejsce w turnieju sprawnościowym klas II "Ale Frajda z Mikołajem"
Reprezentacja klas IV w składzie: Dębiński Sz., Wojciechowski Sz., Grzybowski J., Koszuta Sz., Ryszka B., Tuszyński Sz., Roszak O., Cendrowska G., Truchanowska K., Witkowiak W., Skwara A., Friedensberg E. zajęła II miejsce w zawodach sprawnościowych kl. IV "Ale Frajda"
Reprezentacja klas III w składzie: Pelikan Paweł, Jaśkiewicz K., Lichaczow F., Purczyński T., Roztkowski D., Kowalczuk M., Badziąg M., Hrycan M., Banasik Z., Roszak M., Ościak J., Maślanka J. zajęła III miejsce w zawodach sprawnościowych kl. III "Ale Frajda"
Drużyna w składzie: Skowrońska W, Turek K., Dula M. zajęła I miejsce w VI Jesiennym Marszu na Orientację "Jesionki 2011"
Drużyna w składzie: Pułka M., Grzywacz M., Remiasz F. zajęła II miejsce w VI Jesiennym Marszu na Orientację "Jesionki 2011"
Drużyna w składzie: Jarosz M., Zadorski P. zajęła III miejsce w VI Jesiennym Marszu na Orientację "Jesionki 2011"
Drużyna w składzie: Jackiewicz Ł., Chodak S. zajęła I miejsce w VI Zimowym Marszu na Orientację "ZInO 2012"
Drużyna w składzie: Wasiuczyńska O., Hennig P. zajęła II miejsce w VI Zimowym Marszu na Orientację "ZInO 2012"
Drużyna w składzie: Mielcarska A., Sikorski K., Stolarczyk D. zajęła III miejsce w VI Zimowym Marszu na Orientację "ZInO 2012"
Puchar Stargardu w Marszu na Orientację 2011 - najaktywniejsza jednostka organizacyjna - SP1 I miejsce- Weronika Skowrońska, II miejsce- Maciej Pułka, III miejsce- Łukasz Jackiewicz
Drużyna w składzie: Grzywacz M., Pułka M., Pospiech J., Skowrońska W. zajęła II miejsce w III Turnieju "Myślę i jestem: stargardzianinem, Polakiem i Europejczykiem"
OSIĄGNIĘCIA POZASZKOLNE (INDYWIDUALNE)

PŁYWACY, ZAPAŚNICY

Anita Wowk- II miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym w Otwartych Mistrzostwach Gryfina w pływaniu.
Oliwia Wojtkowiak- zajęła I miejsce w wyścigu na dystansie 50 m grzbietowy w Otwartych Mistrzostwach Gryfina w pływaniu.
Oliwia Wojtkowiak- zajęła I miejsce w wyścigu na dystansie 50 m dowolny w Otwartych Mistrzostwach Gryfina w pływaniu.
Mateusz Sawicki- zajął II miejsce w zawodach pływackich "Finał sobót pływackich" edycja roku szkolnego 2012/2012 na dystansie 25 m stylem dowolnym.
Oliwia Roszak- I miejsce w zapasach w stylu wolnym w wojewódzkim turnieju dzieci II miejsce w zawodach pływackich "3 sobota pływacka".
Jędrzej Juchniewicz- II miejsce w zawodach pływackich "3 sobota pływacka" i "1 sobota pływacka"
Jakub Kalaga- I miejsce w zawodach pływackich" 2 sobota pływacka"
Mateusz Mikołajczyk- II miejsce w zawodach pływackich "2 sobota pływacka"
Maria Pyfel - I miejsce w zawodach płwackich Collegium ( 26.05.2012)
Maciej Stencel - II miejsce w zawodach płwackich Collegium(26.05. 2012)
Szymon Dębiński- I miejsce w zapasach w stylu wolnym w wojewódzkim turnieju dzieci
Patryk Wąsaty- III miejsce w zapasach w stylu wolnym w wojewódzkim turnieju dzieci oraz II miejsce na otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w zapasach w stylu wolnym
Mateusz Orlik- III miejsce w XIII Drużynowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Stargardzkiego
Oskar Kolasiński- zajął I miejsce w Turnieju o Tytuł Mistrza Szachowego Szkół Podstawowych
Julia Bógdał - zespół ,,Ekspresja III" - II miejsce w IX Nowogardzkich spotkaniach tanecznych, kwiecień 2012
Daniel Stolarczyk- I miejsce w mistrzostwach Dobrzan w BJJ ( brazylijskie jiu- jitsu)
I miejsce w kat. 48 kg w mistrzostwach Polski w BJJ
III miejsce w mistrzostwach Wielkopolski w BJJ bez kimon
III miejsce w mistrzostwach Wielkopolski w BJJ z kimonami


Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2010/2011


Konkursy ogólnopolskie:

Międzynarodowy Konkurs "Kangur matematyczny 2011"
Łabuń Przemysław, uczeń kl. III uzyskal w 120 p. jest to maksymalna liczba punktów i uzyskal tytul laureata.

1. Kategoria Kangurek- kl. I-II (KA)
Wojtkowiak Oliwia- 62 p.- wynik: bardzo dobry
Hrycan Maja - 59 p. -wynik: bardzo dobry
Sarnecki Tytus - 58p. - wynik: bardzo dobry
van Boekel Max - 58 p. wynik: bardzo dobry
Budzowska Wiktoria- 57 p.- wynik: bardzo dobry
2. Kategoria Maluch- kl. III(1M)
Labun Przemyslaw- 120 p. max
Skoczylas Natalia- 108, 75p. -wynik: bardzo dobry
Trela Igor -105 p. wynik: wyróżnienie
Gonerka Gabriela -98,75p. wynik: wyróżnienie
Roszak Oliwia -90 p. wynik: wyróżnienie
Gąsiorek Hubert -87,50p. wynik: wyróżnienie
Zięba Jakub - 85p. wynik: wyróżnienie
3. Kategoria Maluch- kl. IV(2M)
Hennig Paulina - 115p. wynik: bardzo dobry
Mądry Marcin - 110p. wynik: wyróżnienie
4. Kategoria Beniamin- kl. V(1 B)
Pospiech Jakub-111,25p. wynik: bardzo dobry
Jackiewicz Łukasz -85 p. wynik: wyróżnienie
5. Kategoria Beniamin- kl. VI(2 B)
Głąbicki Adam- 117,5p. wynik: wyróżnienie
Kogut Joanna- 113,5p. wynik: wyróżnienie

Izabela Drost- nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Moja Biblioteka Poznań 2011- w kategorii szkół podstawowych.
Rafał Alabrudziński- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Bajki na cztery pory roku".
Ola Momot, Magda Teplińska, Bartosz Woźniak- wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim LAS MOJA MIŁOŚĆ Białowieża 2010
Ola Herbko- laureatka IX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Kominkalia
Patrycja Przepiórka, Piotr Chabowski (II miejsce), Mateusz Żółwiński (III miejsce) - laureaci IX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Kominkalia
Przemek Parasiak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną.
Anna Chylińska- finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Dozwolone do lat 19"

Konkursy wojewódzkie
Adam Głąbicki- laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody dla Uczniów Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego.
Bartek Woźniak- I miejsce w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego OTO JESTEŚMY - JA I INNI WOKÓŁ MNIE
Teatr Melpomena - I miejsce w X Archidiecezjalnym Konkursie Teatralnym o Tematyce Religijnej
Adrianna Zakrzewska- nagroda indywidualna w kategorii - najlepszy aktor w X Archidiecezjalnym Konkursie Teatralnym o Tematyce Religijnej
Ariana Jakubowska, Alicja Iwanowicz, Julia Kiraga, Maja Roszak i Aleksandra Żółwińska- wyróżnienia za naturalną grę w X Archidiecezjalnym Konkursie Teatralnym o Tematyce Religijnej
Aleksandra Żółwińska- laureatka Małego Konkursu recytatorskiego- finał wojewódzki.
Zespół aktorski z kl. II a- wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych Świdwin 2011 za spektakl "Posag Wasylisy".

Konkursy powiatowe
Aleksandra Żółwińska , Michalina Jakubiak- laureatki Małego Konkursu Recytatorskiego z nominacją do województwa
Julia Pakuła-wyróżnienie w Małym Konkursie Recytatorskim-
Ada Zakrzewska - indywidualna nagroda aktorska za rolę Uwikłanej w X Powiatowych Spotkaniach Teatralnych Złota Czara
Bartosz Woźniak- indywidualna nagroda aktorska za rolę Chłopaka w X Powiatowych Spotkaniach Teatralnych Złota Czara
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców. (szkołę reprezentowali: Jakub Podgórski, Nikodem Jakubiak, Mateusz Karpiński, Łukasz Ciupa, Oskar Kaczmarek, Wiktor Taraszkiewicz, Paweł Kałuziak )
Drużyna "JEDYNKA" - II miejsce w kategorii: chłopcy 10-11 lat w eliminacjach gminnych "Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska". (Taraszkiewicz W., Grzywacz M., Sadowski Michał i Jędrzej, Zięba Bartosz, Kałuziak Paweł, Banasik Kacper, Sikorski Kacper,)
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców rocznik 1999 i młodsi (Taraszkiewicz W., Grzywacz M., Sadowski Michał i Jędrzej, Kałuziak Paweł, Banasik Kacper, Sikorski Kacper, Warnieło Szymon, Orlik Mateusz, Stolarczyk Dominik)

Konkursy międzyszkolne
I miejsce zespołowo w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas piątych "Myślę, liczę, tworzę". (szkołę reprezentowali: Kuba Pospiech, Kacper Trzeciak i Łukasz Jackiewicz)
Kuba Pospiech- I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas 5 "Myślę, liczę, tworzę".
Jakub Pospiech-II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie klas V "Matematyczne ogniwo".
Lukasz Jackiewicz- III miejsce w V Miedzyszkolnym Konkursie klas V "Matematyczne ogniwo".
SP1- I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie klas V "Matematyczne ogniwo".(szkołę reprezentowali: Łukasz Jackiewicz, Jakub Pospiech)
SP1- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dl klas III "Matematyka na wesoło".(szkołę reprezentowali: Przemysław Łabuń, Igor Trela, Jakub Zięba)
I miejsce w IV Konkursie matematycznym "Dużo myślenia, to dużo zabawy" (szkołę reprezentowali: Joanna Kogut, Adam Głąbicki, Weronika Juchniewicz)
Joanna Kogut- I miejsce w IV Konkursie matematycznym "Dużo myślenia, to dużo zabawy"
Adam Głąbicki- II miejsce w IV Konkursie "Dużo myślenia, to dużo zabawy"
Weronika Juchniewicz- III miejsce w IV Konkursie matematycznym "Dużo myślenia, to dużo zabawy"
III miejsce w klasyfikacji zespołowej w XXIII mini zawodach matematycznych klas IV (Paulina Henning, Marcin Mądry, Kacper Sikorski)
Jakub Pospiech- II miejsce indywidualnie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym
Michalina Jakubiak-zwycięzca XI Konkursu Recytacji Prozy Astrid Lindgren "Opromienić Uśmiechem Dzieciństwo".
Oliwia Roszak- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim kl. I-III "Witamy w Wierszolandii", w poziomie klas III
Maja Hrycan- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim kl. I-III "Witamy w Wierszolandii", w poziomie klas II
Gabriela Bobrowska- wyróżnienie w V Międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Brzechwa nie tylko dla najmłodszych"
I miejsce zespołowo w Międzyszkolnym Konkursie Teatru Jednego Aktora Miłość mi wszystko wyjaśniła.(szkołę reprezentowały - Michalina Jakubiak i Ada Zakrzewska)
Ada Zakrzewska -I miejsce indywidualnie w Międzyszkolnym Konkursie Teatru Jednego Aktora Miłość mi wszystko wyjaśniła
III miejsce zespołowo dla SP1 w XVII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo- Ekologicznym "Czy znasz Morze Bałtyckie i wybrzeże szczecińskie?" (szkołę reprezentowały: Julia Fallatik, Patrycja Przepiórka)
Patrycja Przepiórka- II miejsce indywidualnie w XVII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo- Ekologicznym "Czy znasz Morze Bałtyckie i Wybrzeże Szczecińskie?"
I miejsce zespołowo w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym dla uczniów szkół podstawowych (Weronika Juchniewicz, Karolina Milcz, Oliwia Kasprzak).
Weronika Juchniewicz -I miejsce indywidualnie w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym dla uczniów szkół podstawowych
Karolina Milcz -II miejsce indywidualnie w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym dla uczniów szkół podstawowych
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym wśród uczniów klas III zajęła Sylwia Włodarczyk.
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym wśród uczniów klas IV zajęła Weronika Szumska.
III miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym (szkołę reprezentowali: Weronika Szumska, Emilia Ciwińska , Maja Traczyk, Kacper Trzeciak, Anna Chylińska, Kamila Borkowska)
II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Stargardzie p. n. "Stargard wczoraj i dziś" (szkołę reprezentowali: Maciej Pułka, Mateusz Grzywacz)
I miejsce w zawodach sportowych klas I "Ale frajda z Mikołajem" (szkołę reprezentowali: Julia Pietkiewicz, Kacper Turek, Maja Roszak, Maja Hrycan, Julia Smagowicz, Wiktoria Zdanowska, Aleksandra Żółwińska, max van Boekel, Miłosz Myślicki, Tytus Sarnecki)
II miejsce w zawodach sportowych klas IV "Ale frajda z Mikołajem" (szkołę reprezentowali: Michalina Jakubiak, Julia Nastalczyk, Aleksandra Kłosiewicz, Oriana Wójciak, Adrianna Zakrzewska, Weronika Sikorowska, Szymon Jastrząbek, Kacper Sikorski, Mateusz Orlik, Oskar Sęk, Bartłomiej Żak, Kacper Kałuziak )
I miejsce dla SP1 w IV Pucharze Stargardu w Marszach na Orientację 2010 w kategorii najaktywniejsza jednostka organizacyjna.
I miejsce dla SP1 w II Turnieju dla Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński (szkołę reprezentowali: Adam Głąbicki, Weronika Juchniewicz, Katarzyna Woźny, Karolina Milcz)
SP1- II miejsce w turnieju piłki nożnej chłopców rocznik 1999. (szkołę reprezentowali: Kacper Banasik, Szymon Warnieło, Paweł Kałuziak, Wiktor Taraszkiewicz, Mateusz Grzywacz, Michał Sadowski, Jędrzej Sadowski, Kacper Sikorski, Mateusz Orlik, Dominik Stolarczyk)
Swietlica SP1- wyróznienie w konkursie na OZDOBY SWIATECZNE oraz SZOPKE BOZONARODZENIOWA.
Kinga Siry- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zaczarowany świat Jachowicza" w kat. rysunek kl. I
Kinga Siry- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zaczarowany świat Jachowicza" w kat. wyklejanka kl. I
Katarzyna Dawiskiba - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zaczarowany świat Jachowicza" w kat. wyklejanka kl. II
Wiktoria Budzowska - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zaczarowany świat Jachowicza" w kat. wyklejanka kl. II
Jakub Zięba - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zaczarowany świat Jachowicza" w kat. wyklejanka kl. III
Remigiusz Sawicki- wyróżnienie w I Miejsko- Gminnym Konkursie Plastycznym Złota Polska Jesień.
Patrycja Falba- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret kolegi"
Jakub Zięba- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret kolegi"
Julia Bógdał- I miejsce w konkursie plastycznym "Warzywno-owocowy zawrót głowy".
Maria Pyfel- III miejsce w konkursie plastycznym "Warzywno-owocowy zawrót głowy".
I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy" o Stargardzie "Czy znasz swoje miasto?" dla uczniów dla klas III. (szkołę reprezentowały: Marta Kempisty, Gabriela Gonerka , Julia Pakuła, Alicja Skwara)
Oliwia Wojtkowiak-I miejsce w zawodach pływackich "Soboty pływackie"- edycja roku szkolnego 2010/2011 rocznik 2003/klasa I "K"- wynik- 276 pkt.
Mateusz Mikołajczyk-I miejsce w zawodach pływackich "Soboty pływackie"- edycja roku szkolnego 2010/2011 rocznik 2003/klasa I "M"- wynik- 260 pkt.
Weronika Juchniewicz- III miejsce w zawodach pływackich "Soboty pływackie"- edycja roku szkolnego 2010/2011 rocznik 1998/klasa VI "K"- wynik- 253 pkt.

PŁYWACY:
Barbara Senczyszyn-4a,
Michał Pokaczajło-1a,
Oliwia Wojtkowiak-1b,
Mateusz Mikołajczyk-1d,
Maja Roszak-2a,
Jędrzej Juchniewicz-4b,
Weronika Juchniewicz-6b,
Anita Wowk -4a


NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

 

  • Estera Wierzchowska- Główna Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "MÓJ GRUNWALD"
  • Katarzyna Dmowska-III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "MÓJ GRUNWALD"
  • Aleksandra Żółwińska- nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym (kat. I-III) "Moje spojrzenie na słońce i ziemię"

 

 

 

KONKURSY WIEDZOWE:

Maksymilian Chojankowski- FINALISTA Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody

Jakub Pospiech-I miejsce w XXII mini zawodach matematycznych klas IV

Kacper Trzeciak-II miejsce w XXII mini zawodach matematycznych klas IV

Sylwia Włodarczyk-II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

Weronika Szumska-III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

Marta Kempisty-I miejsce w Miejskim Konkursie Międzyszkolnym "Bajka ze Stargardem w tle"

Międzynarodowy Konkurs "Matematyczny Kangur 2010"

 

  • Wynik "bardzo dobry" uzyskali: Przemysław Łabuń, Hubert Myślicki, Oliwia Roszak, Natalia Skoczylas, Gabrysia Gonerka, Jakub Zięba, Igor Trela, Jakub Pospiech .
  • W konkursie tym wyróżnienie otrzymali: Anita Wowk, Łukasz Jackiewicz, Joanna Kogut, Adam Głąbicki, Julia Czaboryk.

    Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"
  • Przemysław Łabuń- III miejsce w województwie i 32 w kraju- w nagrodę jedzie na obóz matematyczny

    Jakub Pospiech- wynik "bardzo dobry"
     
     
    ZESPOŁOWO:

    I miejsce w klasyfikacji zespołowej w XXII mini zawodach matematycznych klas IV ( szkołę reprezentowali: Jakub Pospiech, Kacper Trzeciak, Łukasz Jackiewicz)

    I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Stargardzie dla uczniów szkół podstawowych p. n. "Stargard wczoraj i dziś".(szkołę reprezentowały: Estera Wierzchowska, Maja Łopato)

    II miejsce w XVI Międzyszkolnym konkursie matematycznym klas III "Matematyka na wesoło" (szkołę reprezentowali: W. Karpińska, A. Wowk, M. Mądry)

    II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym Szkół Podstawowych (szkołę reprezentowali: P. Zakrzewski, M. Chojankowski, W. Łuniewska)

    III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym (szkołę reprezentowali: W. Szumska, O. Wójciak, S. Włodarczyk)

    III miejsce w klasyfikacji zespołowej w Międzyszkolnym konkursie matematycznym klas V (szkołę reprezentowali: J. Kogut, W.Juchniewicz, A. Głąbicki)

    III miejsce w Miedzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym Uczniów Szkół Podstawowych (szkołę reprezentowali: M. Chojankowski, J. Czaboryk, M. Dubij, P. Olejnik)
     
     
    KONKURSY ARTYSTYCZNE ( MUZYCZNE, PLASTYCZNE, RECYTATORSKIE, TEATRALNE)

    Wiktoria Wójcik-- zdobyła Indywidualną Nagrodę Aktorską w XVI Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych Szkół Podstawowych " O Nagrodę Cukrowej Głowy" za rolę Szatana w spektaklu "Biblia znana i nieznana". Zajęła II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Teatru Jednego Aktora

    Marcel Wójciak- Indywidualna Nagroda Aktorska za rolę Krzysia w IV Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej

    Justyna Gładysz-III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji A. Mickiewicza, wyróżnienie w Małym Konkursie Recytatorskim (etap miejski), wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Brzechwa nie tylko dla dzieci".

    Teatr Melpomena-I miejsce w IX Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej kl. IV-VI

    Oliwia Roszak- LAUREATKA Małego Konkursu Recytatorskiego na etapie powiatowym z nominacją do etapu wojewódzkiego

    Adrianna Zakrzewska- LAUREATKA Małego Konkursu Recytatorskiego na etapie powiatowym z nominacją do etapu wojewódzkiego

    Julia Pakuła-wyróżnienie z nominacją do etapu powiatowego w Małym Konkursie Recytatorskim,
  • I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas II "Witamy w Wierszolandii"

    Michalina Jakubiak- I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas III "Witamy w Wierszolandii"

    Maja Hrycan-III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I "Witamy w Wierszolandii"

    Natalia Mandziuk- wyróżnienie w II Miedzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji J. Słowackiego

    Paulina Jelonek- wyróżnienie w II Miedzyszkolnym Recytacji Poezji J. Słowackiego

    Adrianna Bąk-wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Oddziałów Przedszkolnych "Zabawa z wierszem"

    Grupa "0-2"- II miejsce w IV Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej

    Klaudia Chytra- I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla Oddziałów Przedszkolnych "Tak wygląda mój Mikołaj"

    Eryk Gawęda- II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla Oddziałów Przedszkolnych "Tak wygląda mój Mikołaj"

    Roksana Malik-III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla Oddziałów Przedszkolnych "Tak wygląda mój Mikołaj"

    Martyna Tomczyk-wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla Oddziałów Przedszkolnych "Tak wygląda mój Mikołaj"

    Hubert Zielski-wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym Helen Doron "Ferie zimowe kangurka"

    Aleksandra Żółwińska-wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Stargard jesienią"
     
     
    KONKURSY SPORTOWE:
     
     
    ZESPOŁOWO:

    I miejsce w sztafecie pływackiej sposobem dowolnym dziewcząt i chłopców klas II i III w czasie 2:09:28 o Puchar Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego (szkołę reprezentowali: O. Bujnowski, J. Juchniewicz, B. Senczyszyn, A. Kłosiewicz, A. Maćkowiak, M. Dula, S. Chodak, k. Firmanty, O. Czajkowski, M. Blacharski)

    I miejsce w turnieju sprawnościowym klas III "Ale frajda z Mikołajem" (szkołę reprezentowali: M. Orlik, K. Sikorski, K. Kałuziak, O. Wójciak, A. Zakrzewska, S. Jastrząbek, J. Nastalczyk, A. Kłosiewicz, M. Jakubiak, B. Augustynowicz)

    II miejsce w Turnieju mini-piłki nożnej chłopców rocznik 2000 i młodsi "Z podwórka na stadion"(szkołę reprezentowali: M. Orlik, D. Stolarczyk, F. Kaczmarek, K. Kałuziak, B. Zak, S. Jastrząbek, B. Gruszka)

    III miejsce w X edycji zawodów sportowych "Siódemkowe potyczki"(szkołę reprezentowali: z przyrody- Ł. Jackiewicz, M. Chojankowski, W. Juchniewicz; sportowo- S. Chodak, P. Kałuziak, K. Sudnikiewicz, O. Kasprzyk, D. Kałuziak, K. Kostarczyk)