sobota 21 kwietnia 2018

Dnia 12.03.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się „Międzyświetlicowy konkurs plastyczny”.

Naszą szkolę w malowaniu martwej natury reprezentowały dziewczynki z klasy 2c – Zuzanna Wójtowicz i Michalina Gałek. Dziewczynki zdobyły wyróżnienie.

Gratulujemy!

W pierwszym tygodniu marca w świetlicy hasłem przewodnim były

„Ulubione gry planszowe”

Nasi uczniowie w grupach stworzyli wspaniałe gry planszowe. Samodzielnie wykonali również wszystkie niezbędne elementy tj. kostki czy pionki. Przez cały tydzień nasze świetliczaki najchętniej grały właśnie w te gry, które same stworzyły.

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 07.02.2018 w naszej świetlicy odbyło się święto Babci i Dziadka. Nasi uczniowie przygotowali wspaniałe przedstawienie. Wzruszające wiersze i piękne piosenki sprawiły, że niejednemu zakręciła się łezka w oku. Kolejnym pięknym momentem była również prezentacja multimedialna, na której każdy mógł zobaczyć się z dziadkami na swoich starych fotografiach. W świetlicy został także zorganizowany słodki poczęstunek. Drugą część imprezy wypełniły warsztaty Decoupage, które poprowadziła pani Izabela Użdżychowska – mama naszej uczennicy. Dziadkowie wspólnie z wnuczętami ozdabiali serwetkami pudełka. Wszyscy fantastycznie się bawili.

Zakończył się II Świetlicowy Turniej Szachowy SP1 2018

Turniej przebiegał na bardzo wysokim poziomie, bez wzgledu na wiek uczestników. Gratulujemy wszystkim uczestnikom umiejętnosci logicznego i strategicznego myślenia.

Wyniki turnieju:

I miejsce Kamil Kominowski z kl. 3a
II miejsce Jakub Paterkowski z kl. 2c
III miejsce Filip Biały z kl. 2a

Wyróżnienia otrzymali:

Maciej Michalczyk z kl. 3f
Jakub Trzeciak z kl. 1a

Gratulujemy!

W grudniu odbył się „Świetlicowy konkurs na kartkę bożonarodzeniową”. Dzieci bardzo licznie wzięły udział w konkursie przedkładając piękne prace.

Zwycięzcami w kategorii wiekowej klas 0-1 zostali:

1. Aleź Szczepanowski
  2. Julia Pulat
  3. Oliwier Poszywała

Zwycięzcami w kategorii wiekowej klas 2-3 zostali:

1. Julia Drajling
  2. Natalia Dyląg
  3. Amelia Waluszewska

Najpiękniejsze prace zostały również wysłane do Szkoły Podstawowej nr 7, gdzie w „Międzyświetlicowym konkursie plastycznym” pierwsze miejsce zajął Alex Szczepanowski.

Piszą o nas w gazecie!